Historia nowości

HISTORIA NOWOŚCI

Skandynawska, nowoczesna, minimalistyczna, biała Komoda z drzwiczkami, drewniana podstawa. Polski projekt i produkt. VERYSIMPL. Także na wymiar - Rzeszów.

KOMODA VERYSIMPL2

Czy można stworzyć jeszcze prostszą komodę z drzwiczkami na drewnianej podstawie? Pewnie można... ALE... Możesz wybrać też nasz model komody VERYSIMPL2, którego drewniany stelaż oraz drewniane łączenia są ręcznie wykonane z litego drewna, całość zachowuje bardzo surowy, minimalistyczny charakter, a jednocześnie jest elegancka i funkcjonalna. Nasza nowość: komoda VERYSIMPL2 to oryginalny design i atrakcyjna cena dzięki odpowiednio dobranym materiałom oraz możliwość produkcji NA WYMIAR.

Ten model posiada możliwość zmiany gabarytów i oprócz standardowych rozmiarów możemy wykonać takie meble na Twoje zamówienie, na wymiar.

REGAŁ REG-SIMPL1

Czasami, a może wręcz całkiem często we wnętrzach trzeba wpasować meble co do centymetra. Może ty być mała wnęka, cała ściana do zabudowy lub zwykłe biuro, ale z potrzebą dużej ilości miejsca do przechowywania.

Design regału REG-SIMPL1 pozwala na skalowanie wymiarów, a ponadto jest on bardzo wytrzymały i dwustronny! Możesz go zatem użyć także jako ścianki działowej w pomieszczeniu. Możesz wybrać spośród gotowych, przygotowanych przez nas propozycji lub zlecić nam wykonanie wg. Twoich potrzeb. Możemy zmieniać go we wszystkich kierunkach poprzez dokładanie/odejmowanie poszczególnych modułów lub zmieniać ich wymiary.

Regał o konstrukcji modułowej, do biura, do salonu - VERYSIMPL. Duży wytrzymały, duża nośność. Do biur coworking i openspace.

BIURKO B-V2

Pracowaliśmy nad opracowaniem DUŻEGO biurka z szufladą przez bardzo długi czas. Ograniczeniem zawsze była wytrzymałość materiałów. Pozostając wierni naszej stylistyce chcieliśmy zachować drewniany stelaż, który w standardowym wydaniu mógłby nie sprawdzić się w zapewnieniu prawidłowego podparcia blatu z korpusem. Płytę laminowaną musimy wesprzeć w takich miejscach, aby po latach użytkowania nie uginała się. UDAŁO SIĘ! Z dumą prezentujemy duże biurko z szufladą podblatową B-V2 w rozmiarze 138x60cm!

AKTUALNA OFERTA

STOŁY & STOLIKI

Nowoczesne, lekkie i minimalistyczne konstrukcje stołów, stolików i konsol. Urzekają swoją prostotą i oryginalnym wzornictwem.

BIURKA

Biurka, które oprócz funkcjonalności w pracy będą zawsze zachwycać swoim designem. Drewniane, piękne stelaże, nowoczesne wzory i niebanalne rozwiązania konstrukcyjne. Stwórz w domu lub w firmie miejsce do pracy z charakterem.

regał DESREG VERYSIMPL

PRZECHOWYWANIE

Czasem wystarczy delikatna zmiana w konstrukcji nawet najbardziej klasycznych mebli, aby otrzymać niezwykły efekt. Sprawdź jak możesz poukładać swoje rzeczy.

 

 

 

 

NA WYMIAR

Masz swój projekt? Szukasz wykonawcy lub firmy do współpracy? Wykonujemy także meble na indywidualne zamówienie. Wyróżniamy się także tym, że potrafimy przystosować meble do samodzielnego montażu. Możesz zatem zlecić nam produkcję z drugiego końca Polski.