Regał MODEL2

Zmienny wygląd regału? Pewnie!

Regał MODEL2 powstał z myślą o możliwości dopasowania mebla do zmieniających się potrzeb przechowywania. Czasami potrzebujesz szerszych półek, aby położyć długie przedmioty, a innym rozdzielić książki, dokumenty czy zabawki i planszówki.

W regale od VERYSIMPL możesz przesuwać przegrody i szafeczki, a także montować je na różnych poziomach – kiedy chcesz!

Cały mebel jest oparty na drewnianej konstrukcji, która nadaje całemu meblowi wizualnej lekkości.

Poznaj możliwości konfiguracji REG-MODEL2 >>>

Regał MODEL2 z ruchomymi przegrodami i szafkami

Regał MODEL2 z przesuwanymi podwójnymi przegrodami – zobacz jak regał się zmienia!

***
PRAKTYCZNY

MODEL2 posiada pionowe przegrody półek, które pomagają lepiej rozplanować przestrzeń, podtrzymują książki i segregatory z dokumentami. Do dyspozycji są jeszcze zamykane szafeczki, którą można przesuwać i zmieniać wygląd regału. Wszystkie ruchome elementy można montować na każdym poziomie według swojego pomysłu!

***
WŁASNA KONFIGURACJA

Jesteśmy producentem mebli, dlatego możemy zaoferować Ci możliwość zmiany wymiarów, kolorów, wykończenia. Szerszy regał? Kolejny poziom więcej? Damy radę!

***
DLA KOGO?

Regał MODEL2, podobnie jak większość naszych projektów, to bardzo uniwersalny mebel. Do przestrzeni domowych i zawodowych. Na dokumenty, książki, ale też płyty, sprzęt grający, zabawki i pluszaki.

***

DESIGN x JAKOŚĆ

Od początku działalności tworzymy funkcjonalne i minimalistyczne meble. Konstrukcje z drewna sosnowego są lekkie, a minimalistyczne bryły mebli zwracają uwagę oryginalnym wzornictwem. Stawiamy na lokalne materiały, używając tych od polskich producentów. Ważne jest też dla nas bezpieczeństwo użytkowników, dlatego lakiery do drewna spełniają wszystkie surowe normy (także dla dzieci: PN-EN71.3). VERYSIMPL stawia na jakość! Cały czas wprowadzamy innowacje i doskonalimy nasze produkty, by nasza rodzinna firma mogła dostarczać Wam meble najwyższej jakości!

JAK ZAMÓWIĆ?

Sprawdź gotowe konfiguracje w naszym sklepie i dopasuj je do swoich potrzeb. Wybierz szerokość, kolor / wykończenie korpusu oraz stelaża. Poznasz od razu cenę! My sprawdzimy twoje zamówienie, zaplanujemy termin dostawy i prześlemy Ci potwierdzenie przyjęcia realizacji.

***

DOSTAWA

Słupki i szafki montujemy przed wysyłką, by szybciej cieszyć się nowym meblem. Pozostałe elementy do samodzielnego montażu wraz ze wszystkimi akcesoriami. Wysyłka na palecie.
Jeżeli chcesz, możesz zlecić nam także złożenie mebli u nas w zakładzie. Dostarczymy je wówczas do Ciebie gotowe do użytkowania.

Własny pomysł?

Na zamówienie

Masz swój projekt? Szukasz wykonawcy lub firmy do współpracy? Wykonujemy także meble na indywidualne zamówienie. Przystosujemy meble do samodzielnego montażu. Możesz zatem zlecić nam produkcję z drugiego końca Polski.

Skorzystaj z naszej oferty na produkcję mebli ze sklejki. Prześlij nam swój projekt lub szkic i porozmawiajmy o współpracy. Meble dostarczamy do samodzielnego montażu. Praktycznie w każde miejsce w Polsce. 

Skontaktuj się z nami: tutaj

Sklep online

Sprawdźcie wszystkie meble verysimpl: https://sklep.verysim.pl/