Na wymiar

Twoje meble w naszym wykonaniu

Projektując i produkując nasze meble autorskie - produkty VERYSIMPL -  zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w dziedzinie transportu i wysyłek mebli na odległość. Nasze standardowe produkty są bowiem przystosowane do dostaw do różnych miast i krajów jako meble do samodzielnego montażu lub dostarczane w taki sposób, aby klient zawsze poradził sobie z ich finalnym montażem.

VERYSIMPL jest częścią spółki należącej do Jerzego Wołowiec, którego firma realizuje meble na wymiar od wielu lat. Kilkadziesiąt lat doświadczenia zdobytych w setkach realizacji na terenie całej Polski gwarantuje opracowanie pewnych i solidnych projektów mebli oraz ich wykonania.

Jeżeli zatem masz swój projekt lub pomysł na mebel i szukasz wykonawcy to chętnie podejmiemy się realizacji. Pomożemy w doborze materiałów lub rozwiązań, dlatego wystarczy nawet szkic, abyśmy zrealizowali Twój pomysł. Każdy projekt przed realizacją zostanie przesłany do Twojej akceptacji, abyś miał pewność, że otrzymasz to co oczekujesz.

Na terenie Rzeszowa i najbliższych okolic meble możemy dostarczyć własnym transportem. Im dalej... to przygotujemy je w elementach do samodzielnego montażu lub wyślemy już gotowe!

Meble biurowe, kuchnie,  garderoby czy pojedyncze szafy, biurka, półki na wymiar, na zamówienie - jeżeli szukasz pewnego wykonawcy, zapraszamy Cię do kontaktu.

Proste rozwiązania są najlepsze

Jako zwolennicy minimalizmu i stylu skandynawskiego staramy się być wierni idei "mniej znaczy więcej". Zauważysz to w wielu projektach naszych mebli, a także kompletnych pomieszczeniach.

Nie masz sprecyzowanych wymagań? Odwiedź nasz sklep firmowy ze stałą ofertę i ustalonymi wymiarami mebli:

verysim.pl