regulamin

Sklep internetowy pod adresem www.verysim.pl jest prowadzony przez firmę PPUH WOMEB s.c. Jerzy Wołowiec i wspólnicy, ul. Usługowa 5, 35-213 Rzeszów, NIP 5170049930.

email: biuro@verysim.pl

tel. 531 636 521

1.  Osobą dokonującym zakupów w sklepie może być tylko pełnoletnia osoba fizyczna lub prawna.

2.  Przedmiotem transakcji w sklepie są produkty przedstawione na stronach www.verysim.pl

3.  Wszystkie podane ceny produktów są wyrażone w PLN i zawierają podatek VAT, ale nie zawierają kosztów wysyłki zamówionych towarów chyba, że zostało zaznaczone inaczej w opisie konkretnego produktu lub w opcjach dostawy.

4.  Produkty przedstawione na zdjęciach w sklepie mogą nieznacznie odbiegać od oryginału. Dodatkowe informacje dotyczące sprzedawanych produktów można uzyskać kontaktując się z firmą.

5. Wszystkie oferowane produkty w sklepie www.verysim.pl są objęte gwarancją, której treść jest dostępna tutaj.

Warunki realizacji zamówień

1.  Zamówienie można złożyć na stronie internetowej sklepu www.verysim.pl 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, chyba że strona z powodów technicznych jest niedostępna.

2.  Potwierdzenie zamówienia z podaniem terminu jego realizacji zostanie wysłane e-mailem w ciągu 2 dni roboczych.

3.  W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia w ciągu 4 dni roboczych z winy zamawiającego (np. błędny adres e-mail, numer telefonu), zamówienie zostanie anulowane.

4.  Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest jednoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury VAT bez konieczności uzyskania jego podpisu.

5.  W przypadku niestandardowych towarów (dotyczy towarów na specjalne zamówienia) zamówienie zostanie zrealizowane po wpłacie zaliczki uzgodnionej telefonicznie lub pisemnie.

6.  Z chwilą przyjęcia potwierdzenia zamówienia przez sklep dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy firmą PPUH WOMEB s.c. Jerzy Wołowiec i wspólnicy i Nabywcą umowy sprzedaży towaru.

7.  Nabywcy przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dostawy towaru, pod warunkiem, że towar jest w nienaruszonym stanie.

8. Możliwość zwrotu towaru nie dotyczy produktów wyprodukowanych według specyfikacji Nabywcy lub służących zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb Nabywcy (na indywidualne zamówienie, np. ze zmienionymi wymiarami, w innym kolorze niż standardowy lub innymi modyfikacjami).

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-wyjatki-od-prawa-odstapienia-od-umowy

Formy płatności

1.  Płatności za zakup towarów w sklepie można dokonywać w następujący sposób:

Gotówka – w przypadku odbioru własnego,

Pobranie kurierskie – przy dostawie zamówionego towaru,

Przelew tradycyjny – sklep wystawia zamówienie, na podstawie którego Nabywca dokonuje przelewu. Po wpływie na konto sklepu płatności, towar zostaje wysłany wraz z fakturą VAT.

Przelew za pośrednictwem operatora płatności.

Realizacja dostaw

1.  Termin dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi średnio 10 dni roboczych. Każda oferta w sklepie posiada stosowną informację o terminie dostawy. W przypadku towarów niedostępnych w danej chwili Nabywca zostanie poinformowany telefonicznie lub e-mailem o proponowanym terminie dostawy produktu.

2.  Dostawy towaru mogą być realizowane pod wskazany przez Nabywcę adres w następujący sposób:

– Wysyłka kurierska. Cena za przesyłkę zależy  od gabarytów i wagi paczki,

– Odbiór własny – bezpłatny odbiór towaru w magazynie sklepu,

– Dowóz transportem firmowym – szczegóły ustalane indywidualnie

3.  Osoba odbierająca towar powinna sprawdzić czy przesyłka nie posiada żadnych uszkodzeń powstałych w wyniku transportu. Przyjęcie przesyłki przez Nabywcę potwierdzone jego podpisem bez uwag na liście przewozowym, traktowane jest przez firmę kurierską jako doręczenie przesyłki w stanie nieuszkodzonym. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji przez firmę kurierską w przypadku uszkodzenia zewnętrznego paczki w transporcie jest spisany w obecności pracownika (kuriera) firmy kurierskiej „Protokołu Reklamacji” którym dysponują pracownicy firmy kurierskiej doręczający przesyłkę. W przypadku jakichkolwiek kłopotów w trakcie doręczania, prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas o tym fakcie..

Faktura VAT

1.  Do każdego zakupionego w sklepie towaru wystawiana jest faktura VAT i wysyłana pod wskazany adres email po realizacji zamówienia w terminie 7 dni.

2.  Podczas składania zamówienia należy podać prawidłowe dane niezbędne do wystawienia faktury VAT

Postanowienia ogólne

1. Akceptacja powyższego regulaminu jest warunkiem złożenia zamówienia.

2. W razie jakichkolwiek pytań należy skontaktować się ze sklepem na adres e-mail: zamowienia@verysim.pl

Gwarancja

Treść Gwarancji: <tutaj>

PYTANIA? NAPISZ DO NAS >>