Regał MODEL3

Regał MODEL3 to mebel do przechowywania w aż czterech dostępnych wysokościach: 87, 122, 156 i 191 cm, z możliwością wyboru szerokości oraz głębokości.

Kilka poziomów, a na każdym z nich przegroda i zamykana szafka. Dzięki nim regał jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale też świetnie wygląda. Rozstaw półek wynosi 33 cm, więc umieścicie na nich nie tylko książki czy dekoracje, ale i segregatory z dokumentami.

Konstrukcja regału jest niezwykle lekka wizualnie, ale mocna i stabilna, osadzona na stelażu z litego drewna.

Zobacz wszystkie możliwości regału MODEL3 >>>

Regał z szafkami pozwala ukryć rzeczy, które powodują wizualny bałagan lub te, których po prostu nie chcecie eksponować. W szafkach zastosowaliśmy minimalistyczne uchwyty krawędziowe, ale możemy przygotować nawierty pod wybrane przez Ciebie uchwyty lub gałki.

Dajemy Wam do wyboru wieeeele modnych kolorów i drewnopodobnych dekorów. Lubicie niesztampowe rozwiązania i nieco szaleństwa w swoich wnętrzach? U nas na pewno znajdziecie idealny kolor!

W regale MODEL3 szafki i przegrody umieszczone są na stałe. Jeśli chcecie dowolnie zmieniać ich pozycje, sprawdźcie regał MODEL2 >>>

***
MEBLE NA WYMIAR

Jesteśmy producentem mebli, dlatego możemy zaoferować Ci możliwość zmiany wymiarów, kolorów, wykończenia. Szerszy regał? Kolejny poziom więcej? Damy radę!

***
DLA KOGO?

Regał MODEL3, podobnie jak większość naszych projektów, to bardzo uniwersalny mebel. Do przestrzeni domowych i zawodowych. Na dokumenty, książki, ale też płyty, sprzęt grający, zabawki i pluszaki.

***

DESIGN x JAKOŚĆ

Od początku działalności tworzymy funkcjonalne i minimalistyczne meble. Konstrukcje z drewna sosnowego są lekkie, a minimalistyczne bryły mebli zwracają uwagę oryginalnym wzornictwem. Stawiamy na lokalne materiały, używając tych od polskich producentów. Ważne jest też dla nas bezpieczeństwo użytkowników, dlatego lakiery do drewna spełniają wszystkie surowe normy (także dla dzieci: PN-EN71.3). VERYSIMPL stawia na jakość! Cały czas wprowadzamy innowacje i doskonalimy nasze produkty, by nasza rodzinna firma mogła dostarczać Wam meble najwyższej jakości!

JAK ZAMÓWIĆ?

Sprawdź gotowe konfiguracje w naszym sklepie i dopasuj je do swoich potrzeb. Wybierz szerokość, kolor / wykończenie korpusu oraz stelaża. Poznasz od razu cenę! My sprawdzimy twoje zamówienie, zaplanujemy termin dostawy i prześlemy Ci potwierdzenie przyjęcia realizacji.

***

DOSTAWA

Słupki i szafki montujemy przed wysyłką, by szybciej cieszyć się nowym meblem. Pozostałe elementy do samodzielnego montażu wraz ze wszystkimi akcesoriami. Wysyłka na palecie.
Jeżeli chcesz, możesz zlecić nam także złożenie mebli u nas w zakładzie. Dostarczymy je wówczas do Ciebie gotowe do użytkowania.

Własny pomysł?

Na zamówienie

Masz swój projekt? Szukasz wykonawcy lub firmy do współpracy? Wykonujemy także meble na indywidualne zamówienie. Przystosujemy meble do samodzielnego montażu. Możesz zatem zlecić nam produkcję z drugiego końca Polski.

Skorzystaj z naszej oferty na produkcję mebli ze sklejki. Prześlij nam swój projekt lub szkic i porozmawiajmy o współpracy. Meble dostarczamy do samodzielnego montażu. Praktycznie w każde miejsce w Polsce. 

Skontaktuj się z nami: tutaj

Sklep online

Sprawdźcie wszystkie meble verysimpl: https://sklep.verysim.pl/