.KOLORY i DEKORY

Kolor taki, jak chcesz? Oczywiście!

W verysimpl stawiamy na proste rozwiązania, ale jeśli mowa o kolorach, możecie z nami zaszaleć. W ofercie standardowej dajemy Wam do wyboru dziewięć modnych kolorów, sklejkę brzozową i fornir dębowy. Za mało? Od teraz możecie wybierać także spośród niemalże stu kolorów i dekorów z palet PLUS.

Kolory naturalne, pastelowe i intensywne, jasne i ciemne.

Dekory drewnopodobne bielone, postarzane i w naturalnych odcieniach.

KOLORY & DEKORY 

STANDARD

***

Paleta standardowa obejmuje 9 modnych kolorów. Od skandynawskiej bieli, przez szarości, beże do klasycznej czerni. Znajdziecie z niej również intensywne odcienie zieleni, żółci, ceglaną czerwień i turkus.

Wybierając płytę laminowaną, decydujecie o także kolorze stelaża. Możemy polakierować go bezbarwnym lakierem wodnym, na biało lub czarno

 

paleta STANDARD >>>

 

 

 

 

 

MATERIAŁY NATURALNE

***

Dla zwolenników naturalnych materiałów, mamy dwie możliwości: sklejkę brzozową i fornir dębowy. Jeśli zdecydujecie się na któryś z tych materiałów, stelaż polakierujemy na biało lub czarno.

 

MATERIAŁY NATURALNE >>>

KOLOR+
(na zamówienie)

***

Paleta KOLOR+ to aż 40 barw: wiele odcieni szarości, kolory ziemi, od jasnych beżów, po ciemne brązy, intensywne i stonowane odcienie czerwieni, zieleni i niebieskiego.

Stelaże lakierujemy bezbarwnie, na biało lub czarno.

paleta KOLOR+ >>>

DEKOR+
(na zamówienie)

***

Szukacie dekorów przypominających drewno? W tej palecie wybieracie spośród 48 wzorów drewnopodobnych. Dąb, sosna, orzech, wiśnia, wiąz, olcha w wielu stylach i wersjach kolorystycznych.

Drewniane stelaże lakierujemy na biało lub czarno.

paleta DEKOR+ >>>

pytania?

zadzwoń: 531 636 521,
lub napisz:
Masz pytania związane z produktem?