.KOLORY i DEKORY

Kolor taki, jak chcesz? Oczywiście!

W verysimpl stawiamy na proste rozwiązania, ale jeśli mowa o kolorach, możecie z nami zaszaleć. W ofercie standardowej dajemy Wam do wyboru dziewięć kolorów. Za mało? W nowej palecie TRENDY możecie wybierać spośród najmodniejszych aktualnie kolorów, drewnopodobnych dekorów, sklejki i forniru.

Chcesz zobaczyć nasze kolory na żywo?
Zamów próbki kolorów standardowych (30 zł), z palety Trendy (60 zł) lub pojedyncze kolory (5 zł) >>> tutaj

KOLORY & DEKORY 

STANDARD

***

Paleta standardowa obejmuje 9 modnych kolorów. Od skandynawskiej bieli, przez szarości, beże do klasycznej czerni. Znajdziecie z niej również intensywne odcienie zieleni, żółci, ceglaną czerwień i turkus.

Wybierając płytę laminowaną, decydujecie o także kolorze stelaża. Możemy polakierować go bezbarwnym lakierem wodnym, na biało lub czarno

 

paleta STANDARD >>>

 

 

 

 

 

TRENDY

***

W nowej palecie TRENDY do wyboru są najmodniejsze obecnie kolory: pastele, kolory natury, odcienie niebieskiego. Do tego drewnopodobne dekory, a dla zwolenników naturalnych materiałów, sklejka brzozowa i fornir dębowy. Jeśli zdecydujecie się na któryś z tych materiałów, stelaż polakierujemy na biało lub czarno.

paleta TRENDY >>>

 

Próbki kolorów z palety standardowej i Trendy zamówisz pisząc na adres zamowienia@verysim.pl
paleta standardowa: 30 zł / paleta Trendy: 30 zł / paleta standardowa i Trendy: 40 zł

Jeśli wśród zaproponowanych przez nas kolorów i dekorów nie znalazłeś tego, który pasuje do Twojego wnętrza, w verysimpl możesz indywidualnie zamówić płytę spośród niemalże stu opcji.

KOLOR+
(na zamówienie)

***

Paleta KOLOR+ to aż 40 barw: wiele odcieni szarości, kolory ziemi, od jasnych beżów, po ciemne brązy, intensywne i stonowane odcienie czerwieni, zieleni i niebieskiego.

Stelaże lakierujemy bezbarwnie, na biało lub czarno.

paleta KOLOR+ >>>

DEKOR+
(na zamówienie)

***

Szukacie dekorów przypominających drewno? W tej palecie wybieracie spośród 48 wzorów drewnopodobnych. Dąb, sosna, orzech, wiśnia, wiąz, olcha w wielu stylach i wersjach kolorystycznych.

Drewniane stelaże lakierujemy na biało lub czarno.

paleta DEKOR+ >>>

pytania?

zadzwoń: 531 636 521,
lub napisz:
Masz pytania związane z produktem?