Szafa MODEL2

 Szafa na wymiar, konfigurator szaf i komód online.

verysimpl – tworzymy proste & fajne szafy wysokiej jakości. Nasza marka wysyłka każdego dnia paczki z meblami do klientów w całej Polsce. Nasze charakterystyczne meble na drewnianych stelażach to przede wszystkim: biurka, regały, ale także szafy MODEL2, które możesz zamowić na wymiar za pomocą konfiguratora online!

1. verysimpl i dlaczego mebel od nas?

2. Zalety szafy na wymiar model2.

3. Poznaj różne modele szaf model2 i wybierz ten idealny dla siebie.

4. Jak używać konfigurator szaf od verysimpl?

5. Szafa model2: jak dostarczamy szafy?

przeglądaj ofertę SZ-MODEL2 >>

1. verysimpl i dlaczego mebel od nas?

Jesteśmy rodzinną, polską marką meblową, która projektuje i produkuje dla Was od 2015r. wysokiej jakości meble z płyt meblowych do samodzielnego montażu. Nasze szafy MODEL2 są przeznaczone dla wszystkich, którzy cenią sobie przede wszystkim prostotę w meblach, a dzięki temu wygodę i 100% wykorzystania możliwości tego co on oferuje. 

2. Zalety szafy na wymiar MODEL2

Szafa MODEL2 to mebel, który możesz stworzyć od podstaw, wedle swoich potrzeb. Nasze szafy posiadają charakterystyczną, opracowaną przez verysimpl konstrukcję, która umożliwia stworzenie mebla praktycznie na każdą wysokość.

Wybierając zatem liczbę poziomów i kolumn, decydujesz o wysokości, szerokości i głębokości szafy. Sam decydujesz czy wewnątrz mają być półki, czy drążki na ubrania. Dołem możesz zamontować szuflady zamiast drzwiczek. Możesz stworzyć szafkę na dokumenty, komodę na ubrania i zabawki dziecka, szafę na własną garderobę, a nawet całą zabudowę pokoju – SZ-MODEL2 to jeden mebel z nieograniczonymi możliwościami.

Drewniany, wytrzymały stelaż z litej sosny dodaje lekkości dużym gabarytom, a dla mniejszych stanowi dodatkowo dominujący, elegancki dodatek. Może również wybrać cokół jako podstawę, zachowując tym samym bardziej klasyczny wygląd.
Możesz także dodać maskownicę na samej górze, jeżeli zależy ci na zabudowie szafy do sufitu.

3. Poznaj różne modele szaf model2 i wybierz ten idealny dla siebie.

Spójrz na kilka przykładowych projektów szaf od verysimpl 

4. Jak używać konfigurator szaf od verysimpl?

Proces zamówienia szafy na wymiar jest bardzo prosty! Naszą ofertę podzieliliśmy na najbardziej popularne modele. W pierwszej kolejności wybierasz układ poszczególnych segmentów szafy – jak zwykły mebel. Przechodząc do oferty zobaczysz prosty kreator, który pozwoli Ci zaprojektować mebel jaki potrzebujesz oraz wybrać sposób dostawy i montażu.

przeglądaj ofertę SZ-MODEL2 >>

5. Szafa model2 – jak dostarczamy szafy/komody?

Szafę zamawiasz poprzez prosty konfigurator szaf online – my ją dla ciebie produkujemy i dostarczamy.
A samodzielny montaż? Jest bajecznie prosty! Szuflady otrzymujesz już złożone. Nie jest wymagane ich składanie!
Tak! To nasze podziękowanie dla Ciebie za wybór naszej marki i zakup w naszym sklepie internetowym! Rozumiemy jak czasochłonne potrafi być składanie szuflad z elementów.

Dodatkowo oferujemy usługę złożenia przed wysyłką dolnego poziomu szafy lub jeśli wybierzesz komodę to będzie prawie cała złożona! Przy formie transportu masz także możliwość wyboru wniesienia zakupionego towaru do lokalu!

przeglądaj ofertę SZ-MODEL2 >>