Biurko DES5

Proste & praktyczne

To klasyczny model biurka od VERYSIMPL. Wygodne i funkcjonalne biurko z szufladami. Wykonane z białej lub kolorowej płyty laminowanej, drewnopodobnych dekorów, forniru lub sklejki. Zawsze na stelażu z litego drewna.
Skandynawskie biurko B-DES5 jest solidne, trwałe i oryginalne. To bestsellerowe biurko z szufladami na drewnianym stelażu, każdego dnia dociera do nowych domów i nowych użytkowników. B-DES5 to niezwykle praktyczne biurko. Dzięki dwóm szufladom pod blatem pozwala idealnie zorganizować miejsce do pracy czy nauki, a jego bryła jest wizualnie bardzo lekka i minimalistyczna.

Wybierz: wymiary, kolory i wykończenie

Na zawsze klasycznie

Skandynawskie biurko B-DES5 od verysimpl to jeden z ulubionych modeli użytkowników naszych mebli. To biurko z szufladami dla KAŻDEGO – proste, praktyczne, estetyczne i wytrzymałe. To biurko dla dziecka, biurko młodzieżowe, dla studentów i dorosłych. Biurko do nauki i pracy, w domu i w biurze. Dzięki różnorodności kombinacji kolorów i materiałów, a także możliwości zmiany wymiarów, świetnie pasują do różnych wnętrz.

Jeśli samo biurko to dla Was za mało, możecie kupić je w zestawie z jednym z naszych kontenerków lub z dostawką D-DES5 z czterema szufladami
Zobacz wszystkie możliwości biurka B-DES5/2 >>>

Samodzielnie wybierz: wymiary, kolory i wykończenie.

Własny pomysł?

Na zamówienie

Masz swój projekt? Szukasz wykonawcy lub firmy do współpracy? Wykonujemy także meble na indywidualne zamówienie. Przystosujemy meble do samodzielnego montażu. Możesz zatem zlecić nam produkcję z drugiego końca Polski.

Skorzystaj z naszej oferty na produkcję mebli ze sklejki. Prześlij nam swój projekt lub szkic i porozmawiajmy o współpracy. Meble dostarczamy do samodzielnego montażu. Praktycznie w każde miejsce w Polsce. 

Skontaktuj się z nami: tutaj

Sklep online

Sprawdźcie wszystkie meble verysimpl: https://sklep.verysim.pl/