Jesienne nowości od VERYSIMPL. Szafki RTV

Lato, a wraz z nim cieple, słoneczne dni już za nami. Czeka nas kilka miesięcy chłodu, długich jesiennych i zimowych wieczorów. Przez najbliższe miesiące więcej czasu będziemy spędzać w domach, pod kocem z kubkiem rozgrzewającej herbaty w ręku. Częściej zasiądziemy przez telewizorami, oglądając ulubione filmy, seriale, grając na konsolach czy słuchając muzyki.
To najlepszy czas, by pomyśleć o nowym meblu do pokoju dziennego, który nie tylko pomieści cały sprzęt rtv, ale też będzie jego ozdobą. Poznajcie nowe szafki RTV od VERYSIMPL

Szafka DESAV2-SIMPLE

Szafka DESAV2-SIMPLE to młodsza siostra dobrze znanej i lubianej szafki DESAV1. Zamiast jednej półki, są dwie, więc można zmieścić w niej jeszcze więcej sprzętu, płyt CD, DVD, a nawet winylowych (po wyciągnięciu półki). Dzięki zastosowaniu przesuwnych drzwiczek, samodzielnie zdecydujesz jak Twoja szafka będzie wyglądać. Posiada trzy przestrzenie do przechowywania – możesz zasłonić jej środek, boczne części, prawą lub lewą stronę. Szafkę wykonaliśmy z białej płyty laminowanej, stelaż z litego drewna sosnowego lakierowanego bezbarwnie. Dzięki temu połączeniu nawiązuje do stylu skandynawskiego, więc świetnie pasuje do wnętrz minimalistycznych, z dominującą bielą, szarością i naturalnymi materiałami.

Wymiary szafki: SZ125 x G39 x W49,1cm

Szafka DEASV1-SIMPLE

Szafka DESAV2-COLOR

Lubimy proste bryły i nieszablonowe rozwiązania. Dlatego szafkę DESAV2-COLOR zaprojektowaliśmy w dziesięciu różnych kolorach: klasycznej czerni, odcieniach szarości, ale też intensywnych kolorach: żółci, granacie, czerwieni, czy niezwykle modnej ciemnej zieleni. Dzięki szerokiemu wachlarzowi kolorystycznych możliwości szafka będzie pasować do absolutnie każdego wnętrza. Od Was zależy czy wybierzecie kolor kontrastujący z wnętrzem, czy idealnie z nim współgrający.
Stelaż szafki wykonaliśmy jak zawsze z litego drewna sosnowego. Tu również dajemy Wam wybór: może pozostać naturalny (zabezpieczony bezbarwnym lakierem) albo zostać pomalowany na jeden z czterech kolorów: czarny, biały, szary lub czerwony. Pięćdziesiąt możliwości kolorystycznych szafki rtv (10 kolorów korpusu, 5 kolorów stelaża)? Tak, to możliwe tylko w VERYSIMPL.

Wymiary szafki: SZ125 x G39 x W49,1cm

Szafka DESAV2-COLOR (Oxide Green)

Szafka DESAV2-COLOR (Ceramic Red)

Szafka DESAV2-COLOR (Graphite)

Szafka PIN1

Jeśli potrzebujecie naprawdę dużej i pojemnej szafki rtv na Waszą konsolę, dekoder, kable, piloty, pady, płyty, książki itd., itp., warto zwrócić uwagę na szafkę PIN1. Szeroka na 160 cm, z trzema przestrzeniami, w tym dwiema zamykanymi oraz jedną na sprzęt wymagający bezpośredniego dostępu, daje naprawdę spore możliwości przechowywania. Po wyjęciu półki pomieści nawet kolekcję Waszych płyt winylowych. Szafkę wykonaliśmy z białej płyty laminowanej, a stelaż i elementy korpusu ze sklejki lakierowanej lakierem bezpiecznym dla dzieci. To uniwersalne połączenie sprawdzi się w wielu wnętrzach.

Wymiary szafki: SZ160 x G41 x W55cm

Szafka PIN1


Chcesz poznać więcej szafek RTV? Zapraszamy do wpisu >>> https://www.verysim.pl/szafka-rtv-w-pokoju-dziennym/

VERYSIMPL(e) – to proste!

Wszystkie meble projektujemy i wytwarzamy sami z certyfikowanych i legalnych surowców w naszym zakładzie w Rzeszowie. Dużą wagę przykładamy do ekologii. Każdy z naszych projektów uwzględnia użycie minimum materiałów koniecznych do ich wytworzenia. Naszą filozofię „VERY SIMPL(e)” realizujemy w życiu codziennym, pracy, projektach oraz relacjach międzyludzkich.