Szafka rtv w pokoju dziennym

Pokój dzienny – to tutaj toczy się wspólne życie wszystkich domowników i spotkania towarzyskie. To miejsce odpoczynku, ale też rozrywki. Trudno wyobrazić sobie salon bez telewizora. Oglądamy seriale, wiadomości, słuchamy muzyki, gramy w ulubione gry. Co więcej, często staje się on głównym punktem pokoju dziennego i potrzebuje odpowiedniej szafki rtv. Jak ją wybrać? Podpowiemy.

Szafka nie tylko na telewizor

Funkcjonalna szafka rtv, to mebel nie tylko na lub pod telewizor. Powinien posiadać także dodatkowe możliwości przechowywania sprzętu, którego mamy coraz więcej: dekodery, konsole, głośniki, sprzęt grający, piloty. Idealna szafka rtv powinna mieć dodatkowe półki lub zamknięte szafki do przechowywania, by ukryć to, co powoduje bałagan.

Estetyka i dbałość o sprzęt

Podczas użytkowania, sprzęt się grzeje, dlatego, by zapobiec zwarciom i innym awariom, tak ważne jest, żeby zapewnić mu odpowiednią cyrkulację powietrza. Odpowiednia szafka musi zatem posiadać otwory, które zminimalizują ryzyko zepsucia sprzętu. Ponadto nikt z nas nie lubi widoku kabli, więc dobrze, żeby istniała możliwość ich ukrycia.

Dopasowanie do wnętrza

Szafka rtv musi również pasować do stylu wnętrza i pozostałych mebli. Może być spójna kolorystycznie lub wręcz przeciwnie, kontrastując z pozostałym wyposażeniem lub kolorami ścian, zwracać na siebie uwagę. Ważny jest również jej rozmiar. Warto wcześniej wymierzyć dostępną przestrzeń i zastanowić się, co będzie w niej przechowywane. Jak zawsze, warto pomyśleć przyszłościowo, by szafka mogła Ci służyć przez długi czas.

Szafki rtv VERYSIMPL

Wszystkie cechy, o których pisaliśmy powyżej znajdują odzwierciedlenie w projektach naszych szafek rtv. Zapraszamy do przeglądu.

SZ-DESAV1-SIMPLE

DESAV1 to nasza pierwsza szafka na sprzęt rtv. Ze względu na nieduże rozmiary (SZ125xG39xW30), sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Posiada trzy miejsca do przechowywania, a przesuwne drzwiczki pozwolą Ci dopasować je tak, jak potrzebujesz. Drewniany stelaż w jednym z pięciu kolorów (naturalny, biały, czarny, szary, czerwony) i biała płyta meblowa to świetna baza dla minimalistycznych wnętrz.

RTV-DESAV1

SZ-DESAV1-PRO

Dla tych, którym odpowiada funkcjonalność szafki DESAV, ale zamiast bieli wolą naturalne drewno, stworzyliśmy tę szafkę w wersji PRO. Ta sama ultralekka konstrukcja wykonana z pięknego forniru dębowego lub sklejki brzozowej, świetnie sprawdzi się we wnętrzach eklektycznych i industrialnych. Wybierz kolor drewnianego stelaża i ciesz się wyjątkowością mebla.

RTV-DESAV1-PRO

Nasze kolejne projekty, to już większe i bardziej pojemne szafki na sprzęt RTV.

RTV-VERYSIMPL3

Szeroka (185 cm) szafka RTV-VERYSIMPL3 została podzielona na trzy moduły: jeden otwarty z dwoma miejscami do przechowywania sprzętu, który potrzebuje cyrkulacji powietrza i dwa zamknięte, gdzie przechowasz wszystko, co może powodować bałagan: instrukcje, piloty, czasopisma, płyty. Drewniane dodatki dodają jej niezwykłego uroku. Wzdłuż spodu szafki poprowadziliśmy dwie wzmacniające belki, więc żaden ciężar nie jest jej straszny. Szafka może występować we wszystkich trzech seriach: SIMPLE, COLOR I PRO.

RTV-VERYSIMPL3

RTV-PIN3 

Ostatnia, ale nie mniej ważna. Szafka RTV-PIN3 to nasza faworytka. To duży i funkcjonalny mebel, którego codzienny widok na pewno Ci się nie znudzi. Stelaż o niebanalnym kształcie został wykonany ze sklejki brzozowej, podobnie jak środkowy moduł, który łamie szablonowe podejście do szafek rtv za sprawą obniżonego blatu. Będzie to świetne miejsce na Twoją konsolę, dekoder, a nawet… gramofon. Do tego RTV-PIN3 łączy w sobie cechy wszystkich naszych trzech serii: występuje w kolorze białym (SIMPLE) i czarnym (COLOR) wraz z elementami ze sklejki (seria PRO).

RTV-PIN3

O naszych szafkach wiecie już prawie wszystko. Dodamy tylko, że każdą z ich możemy dopasować pod Twoje indywidualne potrzeby. Zmiana szerokości, wysokości lub głębokości szafki lub jednego z jej modułów, nie będzie dla nas problemem. Napisz, a na pewno uda nam się wspólnie znaleźć rozwiązanie.

RTV-DESAV1 dopasowana indywidualnie