Wspólna przestrzeń: dziel i urządzaj z regałem REG-SIMPL1

Otwarta lub wspólna dla kilku osób przestrzeń to temat, który od zawsze zaprząta myśli nie tylko projektantów czy architektów wnętrz, ale przede wszystkim ich mieszkańców i użytkowników. Z jednej strony coraz częściej, zwłaszcza w nowym budownictwie, spotykamy się z otwartą strefą dzienną, która pozwala na większą integrację domowników. Z drugiej, w starszych, niewielkich lub źle rozplanowanych mieszkaniach sami decydujemy się na zburzenie ścian i reorganizację przestrzeni, by wydawała się większa i jaśniejsza.

Wizualne i funkcjonalne dzielenie przestrzeni

Co w sytuacji, gdy wspólną przestrzeń potrzebujemy rozdzielić wizualnie lub funkcjonalnie?

Duży, dwustronny regał w stylu skandynawskim z otwartymi półkami i szafkami do przechowywania. Stelaż z litego drewna, półki i szafki z białej płyty laminowanej.

Powodów takiej decyzji może być wiele. Na przykład, we wspólnej strefie dziennej możemy potrzebować miejsca do przechowywania, które będzie lekkie wizualnie. Sypialnia może być także miejscem naszej pracy, gdzie potrzebujemy przechowywać potrzebne dokumenty, przedmioty. Możemy dzielić z kimś pokój, ale zależy nam by zachować odrobinę prywatności (na przykład w akademiku lub mieszkaniu studenckim). Niezbędne może być także podzielenie pomieszczenia biurowego lub wspólnego pokoju naszych dzieci.

Powodów wiele – jedno rozwiązanie

Minimalistyczny, biały regał dwustronny z półkami i zamykanymi szafkami do przechowywania. Idealne rozwiązanie do dzielenia pomieszczeń. Na wszystkie wymienione i wiele innych problemów z organizacją przestrzeni mamy jedno, świetne rozwiązanie – regał REG-SIMPL1.           Co jest w nim tak wyjątkowego?
REG-SIMPL1 to mebel o niebanalnym designie, oferujący dużą powierzchnię do przechowywania w sześciu zamkniętych szafkach i na dziewięciu półkach. Wykonany ręcznie drewniany stelaż jest sztywny i bardzo stabilny. Zniesie wszelkie obciążenie półek.
REG-SIMPL1 to szeroki i pojemny regał dwustronny. Tak, tak, dwustronny! Z obu stron jest wykonany identycznie, a my zadbaliśmy o wszystkie detale. Gdy potrzebujesz schować coś z widoku, wykorzystaj jedną z szafeczek. Szafki zamykają się na docisk, co jest nie tylko wygodne, ale też wizualnie nie zaburza prostoty tego mebla. Co więcej, sam możesz zdecydować, z której strony regału mają się otwierać. Jeśli mebel ma być lekką i pojemną ozdobą mieszkania lub ma tylko wizualnie oddzielić przestrzeń, wszystkie szafeczki mogą otwierać się z jednej strony. Jeśli jednak ma podzielić przestrzeń funkcjonalnie z pożytkiem dla dwóch osób, możecie podjąć decyzję, które z szafek mają otwierać się z przodu, a które z tyłu regału. Decyzja o stronie otwierania drzwiczek (prawa lub lewa) także należy do Was. Sprytne, prawda?

Duży, pojemny dwustronny regał w czarnym kolorze. Otwarte i zamknięte części do przechowywania

Uniwersalny, skalowalny i niebanalny

Bardzo lubimy Was zaskakiwać, dlatego stosujemy w naszych projektach nowe i nietypowe rozwiązania. Robimy to, by design naszych mebli stawał się coraz bardziej uniwersalny, ale niebanalny i niespotykany. Regał REG-SIMPL1 doskonale odnajdzie się w Waszych przestrzeniach mieszkalnych i biurowych. Jeśli zaproponowany przez nas wymiar nie spełnia Waszych potrzeb – nie ma problemu.
REG-SIMPL1 został zaprojektowany tak, by można było go zmodyfikować w niemal każdy sposób, by idealnie zagospodarować Waszą przestrzeń. Potrzebujesz szerszej zabudowy? Dodamy kolejne moduły lub zmienimy szerokość obecnych.
Aby idealnie dopasować regał do Waszych wnętrz, możecie dowolnie wybierać materiały spośród serii: SIMPLE (biel i drewno), PRO (sklejka brzozowa lub fornir dębowy i jedna z pięciu możliwości wykończenia stelaża) oraz COLOR (dziesięć kolorów korpusów i jedna z pięciu możliwości wykończenia stelaża).

Stelaż z litego drewna, półki i szafki z białej płyty laminowanej w dwustronnym regale w stylu skandynawskim od VERYSIMPL

Regał REG-SIMPL1 to doskonałe rozwiązanie i nasza odpowiedź na wiele problemów w urządzaniu wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Pomieści wszystko, czego potrzebujecie, sprytnie podzieli przestrzeń i będzie świetnie wyglądał.

Robimy wszystko, byście przy urządzaniu Waszych pokojów, mieszkań i biur nie musieli iść na żadne kompromisy.