Kitchen helper – kuchenny podest dla dziecka

Duża część naszego codziennego życia toczy się w kuchni. Przygotowywanie posiłków, gotowanie, wypieki. Coraz częściej to tutaj spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną. Już od wielu lat architekci projektują łączoną przestrzeń dzienną i kuchenną. Dzieci od maleńkości obserwują rodziców w kuchni, później same chcą brać udział w gotowaniu. Stworzyliśmy mebel, który w tym bardzo pomoże.
Czym jest kitchen helper

Kitchen helper (pomocnik kuchenny) to regulowany podest, na którym dziecko może bezpiecznie przebywać. Posiada ograniczniki, dzięki którym z niego nie spadnie. Ważne, by dziecko potrafiło stabilnie stać. Projektując pomocnik kuchenny KH-PIN1 zadbaliśmy przede wszystkim o bardzo stabilną i mocną konstrukcję, aby Wasze dziecko było absolutnie bezpieczne. Jednocześnie pomocnik jest wygodny w przenoszeniu.

kitchen helper | pomocnik kuchenny | learning tower

O pomocniku KH-PIN1

Bezpieczeństwo małych użytkowników stawiamy na pierwszym miejscu. Nasz podest wykonaliśmy ze sklejki brzozowej wykończonej lakierem bezpiecznym dla dzieci (zgodnym z normą PN-EN 71-3). Wszystkie krawędzie i powierzchnie są idealnie wyszlifowane i zaoblone. Unikalny design sprawia, że dosuwa się do szafek nie pozostawiając szczelin. Co niemniej ważne, kitchen helper świetnie wygląda. Minimalistyczna forma i stonowane kolory pasują do każdego wnętrza. KH-PIN1 rośnie razem z dzieckiem, ponieważ podest jest regulowany na trzech wysokościach: 20, 30 i 40 cm.

regulacja wysokości podestu

Pomocnik kuchenny? A po co?

Dzieci uczą się przez obserwację, dlatego kitchen helper KH-PIN1 to idealny mebel dla każdego malucha i jego rodziców. Dzięki niemu dziecko bezpiecznie bierze udział we wspólnym gotowaniu, majsterkowaniu etc. Przydaje się także w łazience przy samodzielnym myciu rąk lub przy nakrywaniu do stołu. Kitchen helper to świetny prezent zarówno dla dziecka, jak i rodziców.

VERYSIMPL(e) – to proste!

Poznaj produkty polskiej marki – VERYSIMPL. Projektujemy i produkujemy PROSTE MEBLE. Cechuje nas niezwykle wysoka jakość obsługi klientów. Zawsze stawiamy na Twoją satysfakcję.