.Biurko i Dostawka DES5

Na zawsze klasycznie

Biurko B-DES5 od VERYSIMPL to jeden z najulubieńszych modeli naszych klientów. To proste, praktyczne, estetyczne i wytrzymałe biurko z szufladami dla KAŻDEGO. Korzystają z niego małe dzieci, młodzież szkolna, studenci i dorośli. W domu i w pracy, bo dzięki różnorodności kombinacji kolorów i materiałów, a także możliwości zmiany wymiarów można je dopasować do różnych wnętrz.
Poszerzyliśmy zatem funkcjonalność biurka B-DES5 o bardzo pojemny kontener-dostawkę z szufladami DOS-DES5.
Wybierz: wymiary, kolory i wykończenie samodzielnie, korzystając z naszego konfiguratora online!
Białe biurko z pomocnikiem z szufladami polski producent online - VERYSIMPL

STWÓRZ SWOJE, NAJLEPSZE: 

Dopasujesz tak jak potrzebujesz!

Termin realizacji: do 10 dni roboczych
Produkt wysyłany w elementach do samodzielnego, prostego montażu.

ZALETY & SPECYFIKACJA 

PRAKTYCZNE

Biurka i Dostawki DES5 możesz zamówić w komplecie albo osobno. Dostawkę możesz dosuwać do biurka z lewej lub prawej strony lub całkowicie ją oddzielić. Praktyczne szuflady pod blatem to miejsce na najpotrzebniejsze drobiazgi. Całą resztę schowasz w kontenerze.

***

WŁASNA KONFIGURACJA

Ponieważ jesteśmy producentem mebli, możemy zaoferować Ci możliwość zmian wymiarów, kolorów, wykończenia. Możesz także wybrać najbardziej popularne gotowe wymiary: 100x32cm, 100x50cm, 120x60cm

***

DLA KOGO?

Biurka DES5 wraz z dostawkami spełniają doskonale swoje zadanie zarówno w najbardziej ekstremalnych miejscach - w pokojach dzieci, ale także u dorosłych i w biurach czy gabinetach.

***

DESIGN x JAKOŚĆ

Tworzymy proste i funkcjonalne meble. Drewniane, lekkie konstrukcje i minimalistyczne bryły mebli urzekają swoją prostotą i oryginalnym wzornictwem. Do produkcji używamy materiałów od polskich producentów. Lakiery do drewna spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa (także dla dzieci: PN-EN71.3). VERYSIMPL stawia na jakość! Nieustannie doskonalimy nasze produkty, wprowadzamy innowacje, aby nasza rodzinna firma dostarczała na rynek wyroby najwyższej jakości!

***

JAK ZAMÓWIĆ NIETYPOWĄ KONFIGURACJĘ?

My, bazując na wieloletnich wyborach naszych klientów, przygotowaliśmy standardowe rozmiary biurek B-DES5, aby łatwiej i szybciej można dokonać zamówienia. Zobaczysz gotowe opcje po przejściu do naszego sklepu. Będą tam także opcje wyboru innych parametrów, w tym także możliwość zdefiniowania nietypowych wymiarów.

***

DOSTAWA

Gotowe meble paczkujemy i przygotowujemy do wysyłki. Kurier przyniesie twoje zamówienie do twych drzwi. Meble są w elementach do samodzielnego montażu wraz ze wszystkimi akcesoriami.
Jeżeli chcesz, możesz zlecić nam także złożenie mebli u nas w zakładzie. Dostarczymy je wówczas do Ciebie gotowe do użytkowania, na palecie.

o producencie verysimpl(e)

FIRMA Z RZESZOWA

Inspiruje nas styl skandynawski i minimalistyczny. Lubimy loftowe wnętrza i nowoczesne aranżacje. Pamiętamy jednak także o klasycznych - praktycznych i sprawdzonych rozwiązaniach. Poznaj naszą firmę i naszą ofertę, którą w razie potrzeby dostosujemy do Twoich wymagań.

Rozpoczęliśmy działalność od produkcji mebli na zamówienie. Przez okres wielu lat była to główna dziedzina działalności. Z czasem wprowadzono serie mebli biurowych, a od 2015 roku także stałą ofertę mebli inspirowanych stylem skandynawskim. Wyposażamy biura i fabryki w całej Polsce w meble pracownicze, stoły konferencyjne, krzesła. Realizujemy także indywidualne projekty kuchni i mebli domowych.

Przez lata działalności mieliśmy przyjemność pracować z małymi jak i dużymi firmami. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami w całej Polsce, a także długotrwałą współpracą. Zdobyte w ten sposób doświadczenie wykorzystujemy do ciągłego doskonalenia relacji z naszymi partnerami.

 

Masz więcej pytań dotyczących tego produktu?

zadzwoń: 531 636 521 lub napisz:
Masz pytania związane z produktem?