.Biurko i Dostawka DES5

Na zawsze klasycznie

Skandynawskie biurko B-DES5 od verysimpl to jeden z ulubionych modeli użytkowników naszych mebli. To biurko z szufladami dla KAŻDEGO - proste, praktyczne, estetyczne i wytrzymałe. To biurko dla dziecka, biurko młodzieżowe, dla studentów i dorosłych. Biurko do nauki i pracy, w domu i w biurze. Dzięki różnorodności kombinacji kolorów i materiałów, a także możliwości zmiany wymiarów, świetnie pasują do różnych wnętrz.
Poszerzyliśmy funkcjonalność biurka z szufladami B-DES5 o bardzo pojemny kontener/ dostawkę. D-DES5 to szafka aż z czterema z szufladami.
Samodzielnie wybierz: wymiary, kolory i wykończenie - korzystając z naszego prostego konfiguratora online!

Zamów gotowe w naszym sklepie >>

lub użyj konfiguratora: 

Dopasujesz tak jak potrzebujesz!

Termin realizacji: do 10 dni roboczych
Produkt wysyłany w elementach do samodzielnego, prostego montażu.


ZALETY & SPECYFIKACJA 

PRAKTYCZNE

Biurko i dostawka DES5 to zestaw mebli, co wcale nie oznacza, że muszą stać obok siebie. Dostawkę możesz postawić przy biurku z lewej lub prawej strony lub postawić ją w innym miejscu. Praktyczne szuflady pod blatem biurka, to miejsce na najpotrzebniejsze drobiazgi. Całą resztę schowasz w kontenerze z pojemnymi szufladami.

***

WŁASNA KONFIGURACJA

Jesteśmy producentem mebli, dlatego u nas możesz wybrać wymiary, kolory, wykończenie. Możesz zdecydować się także na jeden z najbardziej popularnych, standardowych rozmiarów: 100x32cm, 100x50cm, 120x60cm

***

DLA KOGO?

Biurko z szufladami DES5 wraz z szafką-dostawką, to biurko dla dziecka, biurko młodzieżowe. Zestaw równie dobrze sprawdzi się jako meble gabinetowe do biura. Z łatwością dopasujesz je do swojego wnętrza i potrzeb! Marzy Ci się niebanalny kolor lub wykończenie biurka? Wybierz biurko z dostawką DES5 w serii COLOR i PRO. W serii COLOR możesz wybrać biurko czarne, szare, biurko różowe, niebieskie, a nawet zielone, żółte i czerwone. Seria PRO odpowiada na potrzeby użytkowników, którzy wolą naturalne materiały: blaty i korpusy wykonujemy z forniru dębowego lub sklejki brzozowej.

***

DESIGN x JAKOŚĆ

Tworzymy proste i funkcjonalne meble. Drewniane, lekkie konstrukcje i minimalistyczne bryły mebli urzekają swoją prostotą i oryginalnym wzornictwem. Do produkcji używamy materiałów od polskich producentów. Lakiery do drewna spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa (także dla dzieci: PN-EN71.3). VERYSIMPL stawia na jakość! Nieustannie doskonalimy nasze produkty, wprowadzamy innowacje, aby nasza rodzinna firma dostarczała na rynek wyroby najwyższej jakości!

***

JAK ZAMÓWIĆ NIETYPOWĄ KONFIGURACJĘ?

Skorzystaj z prostego konfiguratora powyżej, w którym określisz rozmiar i wygląd biurka. Zamieszone zdjęcia, potraktuj jako inspirację. Po złożeniu zamówienia, sprawdzimy je i zaplanujemy termin dostawy. Otrzymasz potwierdzenie zamówienia wraz z danymi do płatności.
Bazując na wieloletnich wyborach użytkowników naszych mebli, przygotowaliśmy także standardowe rozmiary biurek z szufladami B-DES5, aby łatwiej i szybciej można było je zamówić.

***

DOSTAWA

Gotowe meble paczkujemy i przygotowujemy do wysyłki. Kurier przyniesie zamówienie pod Twoje drzwi. Meble są w elementach do samodzielnego montażu wraz ze wszystkimi akcesoriami.
Jeżeli chcesz, możesz zlecić nam także złożenie mebli w zakładzie. Dostarczymy je wówczas na palecie- gotowe do użytkowania.

pytania, modyfikacje?

zadzwoń: 531 636 521,
lub napisz:
Masz pytania związane z produktem?