.SIMPLBOX

Lekkie, modułowe, mobilne przechowywanie!

SIMPLEBOX to ultralekki, modułowy system do przechowywania. Poszczególne moduły można ze sobą dowolnie łączyć. Dają ogrom możliwości zastosowania: transport, targi, pracownia, kemping, a nawet pokój dziecięcy. Zależało nam, by osiągnąć trzy podstawowe cele: trwałość, wytrzymałość i lekkość. Udało się!

Dopasuj SIMPLBOX do swoich potrzeb! Możesz go bowiem zamówić na swój wymiar!

STWÓRZ SWÓJ SIMPLBOX: 

Dopasujesz tak jak potrzebujesz!


ZALETY & SPECYFIKACJA 

mobilny system targowy - SIMPLBOX od VERYSIMPL

***
PRAKTYCZNY

SIMPLBOX składa się z korpusów ze "skrzynio-szufladami". Każdą z nich można całkowicie wyciągnąć, ale dzięki opracowanemu przez nas systemowi, nie wysuną się samoczynnie, nawet przy pochyleniu. Dodatkowo, w ofercie znajduje się także mobilna platforma na kółkach. Z jej pomocą bez wysiłku przetransportujesz wszystkie moduły.

***
LEKKI & MOBILNY

Korpusy nie posiadają ścianek, w szufladach nie zastosowaliśmy prowadnic – dzięki czemu udało nam się osiągnąć niewielką wagę każdego z modułów.
Moduły można łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Każdy z nich, posiada zapięcie, którym łatwo stworzysz stabilną konstrukcję z kilku boxów.

***
DLA KOGO?

SIMPLBOX to doskonałe rozwiązanie w pracowniach, warsztatach czy gabinetach. Skrzynki z zawartością możesz łatwo i szybko transportować z miejsca na miejsce. Dlatego też  osoby i firmy pracujące w terenie czy wystawiające się na targach docenią zalety naszego systemu.

SIMPLBOX od VERYSIMPL - estetyczne skrzynki, skrzynie do przechowywania mobilne, targi, gabinety, warsztaty

***

DESIGN x JAKOŚĆ

Od początku działalności tworzymy funkcjonalne i minimalistyczne rozwiązania. Konstrukcje z drewna sosnowego są lekkie, a minimalistyczne bryły mebli zwracają uwagę oryginalnym wzornictwem. Stawiamy na lokalne materiały, używając tych od polskich producentów. Ważne jest też dla nas bezpieczeństwo użytkowników, dlatego lakiery do drewna spełniają wszystkie surowe normy (także dla dzieci: PN-EN71.3). VERYSIMPL stawia na jakość! Cały czas wprowadzamy innowacje i doskonalimy nasze produkty, by nasza rodzinna firma mogła dostarczać Wam meble najwyższej jakości!

***

SPECYFIKACJA

Konstrukcja:
Litego drewno sosnowe.
Skrzynki z wytrzymałej sklejki. Całkowicie wysuwane i wyciągane.
Moduły układane na sobie tworzą zwartą i stabilną konstrukcję.

Wykończenie:
1) surowe (do samodzielnego wybarwienia)
2) polakierowane bezbarwnie

Przykładowa waga:
1) niski moduł 50x40x18wys (cm) - 1,6kg
2) wysoki moduł 50x40x35wys (cm) - 6,5kg

skrzynie, pojemniki transportowe do pracy w terenie - VERYSIMPL

***

ZAMÓWIENIE & REALIZACJA?

Przejdź do konfiguratora i po prostu wpisz wymiary jakie potrzebujesz i zamów. Cena jest od razu widoczna! Po otrzymaniu zamówienia, sprawdzimy je, zaplanujemy termin dostawy i prześlemy Ci potwierdzenie przyjęcia realizacji wraz z danymi do płatności.

***

DOSTAWA

Kurier przyniesie twoje zamówienie do twych drzwi. Zamówienie jest przygotowane w elementach do samodzielnego montażu wraz ze wszystkimi akcesoriami.

...lub skonfiguruj inne:

B-DES5-2-120 i KON-DES1-COLOR-zolte1-BIURKO-z-szufladami-z-pomocnikiem-VERYSIMPL

o producencie verysimpl(e)

FIRMA Z RZESZOWA

Inspiruje nas styl skandynawski i minimalistyczny. Lubimy loftowe wnętrza i nowoczesne aranżacje. Pamiętamy jednak także o klasycznych - praktycznych i sprawdzonych rozwiązaniach. Poznaj naszą firmę i naszą ofertę, którą w razie potrzeby dostosujemy do Twoich wymagań.

Rozpoczęliśmy działalność od produkcji mebli na zamówienie. Przez okres wielu lat była to główna dziedzina działalności. Z czasem wprowadzono serie mebli biurowych, a od 2015 roku także stałą ofertę mebli inspirowanych stylem skandynawskim. Wyposażamy biura i fabryki w całej Polsce w meble pracownicze, stoły konferencyjne, krzesła. Realizujemy także indywidualne projekty kuchni i mebli domowych.

Przez lata działalności mieliśmy przyjemność pracować z małymi jak i dużymi firmami. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami w całej Polsce, a także długotrwałą współpracą. Zdobyte w ten sposób doświadczenie wykorzystujemy do ciągłego doskonalenia relacji z naszymi partnerami.

 

Masz więcej pytań dotyczących tego produktu?

zadzwoń: 531 636 521 lub napisz:
Masz pytania związane z produktem?