.SIMPLBOX

Lekkie, modułowe, mobilne przechowywanie!

SIMPLBOX to lekki, modułowy system do transportu, przechowywania i zabudowy aut. Poszczególne moduły można ze sobą dowolnie łączyć. Przenoszenie/rozładunek twojego sprzętu odbywa się bez większego wysiłku, bo pojedynczymi boxami.  Możesz je także układać na platformę z kółkami, co umożliwi ci łatwe przewożenie z miejsca na miejsce.

Najnowsza wersja SIMPLBOX potrafi blokować się po nałożeniu skrzynek na siebie. Dodatkowo są boczne zaczepy do szybkiego spinania/rozpinania skrzynek a także (alternatywna) możliwość skręcania skrzynek z przodu i z tyłu.

SIMPLBOX daje ogrom możliwości zastosowania:
- w transporcie jako skrzynie (case'y) transportowe, system targowy, caravaning/4x4, pracownia,
- stacjonarnie w biurze czy w domu jako system szuflad, wózek warsztatowy czy po prostu skrzynie na kółkach.

Zależało nam, by osiągnąć trzy podstawowe cele: trwałość, wytrzymałość i lekkość. Udało się!

Dopasuj SIMPLBOX do swoich potrzeb! Możesz go bowiem zamówić na swój wymiar!

 

wasze projekty

STWÓRZ SWÓJ SIMPLBOX: 

Dopasujesz tak jak potrzebujesz!


ZALETY & SPECYFIKACJA 

***

SPECYFIKACJA

Konstrukcja:
Skrzynki z wytrzymałej sklejki.
Prowadnice wysokiej jakości: metalowe, kulkowe z dociągiem, wysuw 100%.
Obciążenie szuflad (równomierne): do 15kg.
Zamek jachtowy zapewniający bezpieczeństwo w czasie przewozu.
Moduły układane na sobie tworzą zwartą i stabilną konstrukcję.
2 metody łączenia boxów:
- na bokach zatrzaskami skrzyniowymi ( zaczepy są przesunięte względem siebie z lewej i prawej strony, aby maksymalnie dosunąć box'y obok siebie)
- możliwość skrecęnia z tyłu i z przodu
Platforma mobilna z możliwością wyboru średnicy kółek (2 kółka z hamulcem)

Wykończenie:
1) surowe (do samodzielnego wybarwienia)
2) polakierowane bezbarwnie

***

DESIGN x JAKOŚĆ

Od początku działalności tworzymy funkcjonalne i minimalistyczne rozwiązania. Konstrukcje z drewna sosnowego są lekkie, a minimalistyczne bryły mebli zwracają uwagę oryginalnym wzornictwem. Stawiamy na lokalne materiały, używając tych od polskich producentów. Ważne jest też dla nas bezpieczeństwo użytkowników, dlatego lakiery do drewna spełniają wszystkie surowe normy (także dla dzieci: PN-EN71.3). VERYSIMPL stawia na jakość! Cały czas wprowadzamy innowacje i doskonalimy nasze produkty, by nasza rodzinna firma mogła dostarczać Wam meble najwyższej jakości!

 

 

***
PRAKTYCZNY

SIMPLBOX składa się z korpusów ze "skrzynio-szufladami". Każda szuflada wysuwa się całkowicie, a zastosowanie prowadnic z dociągiem zabezpiecza przed ich wypadnięciem. Dodatkowo, w ofercie znajduje się także mobilna platforma na kółkach (średnica  100mm). Z jej pomocą bez wysiłku przetransportujesz wszystkie moduły.

***
LEKKI & MOBILNY

Dzięki zastosowaniu lekkiego materiału jakim jest sklejka i wycięciach w bokach boxów, udało się osiągnąć niewielką wagę każdego z modułów.
Moduły można łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Każdy z nich, posiada zapięcie, którym łatwo stworzysz stabilną konstrukcję z kilku boxów.

***
DLA KOGO?

SIMPLBOX to doskonałe rozwiązanie w pracowniach, warsztatach czy gabinetach. Skrzynki z zawartością możesz łatwo i szybko transportować z miejsca na miejsce. Dlatego też  osoby i firmy pracujące w terenie czy wystawiające się na targach docenią zalety naszego systemu.

***

ZAMÓWIENIE & REALIZACJA?

Przejdź do konfiguratora i po prostu wpisz wymiary których potrzebujesz i zamów. Cena jest od razu widoczna! Po otrzymaniu zamówienia, sprawdzimy je, zaplanujemy termin dostawy i prześlemy Ci potwierdzenie przyjęcia realizacji wraz z danymi do płatności.

***

DOSTAWA

Kurier przyniesie twoje zamówienie do twych drzwi. Zamówienie jest przygotowane w elementach do samodzielnego montażu wraz ze wszystkimi akcesoriami.

***

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE SIMPLBOX'a?

Masz pytania związane z produktem?