KONFIGURUJ – meble na wymiar w nowej kategorii VERYSIMPL

W VERYSIMPL stawiamy na potrzeby naszych klientów, a tym samym użytkowników mebli, które projektujemy i produkujemy w rzeszowskim zakładzie. Zajmujemy się tym od ponad dwudziestu lat, bo zaczynaliśmy od mebli na wymiar do mieszkań i biur. Siedem lat temu stworzyliśmy pierwszą autorską kolekcję i cały czas ją rozwijamy, wprowadzając nowe modele, materiały i kolory. Od zawsze dajemy Wam też możliwość modyfikacji wymiarów naszych mebli. Teraz jest to bardzo proste – poznajcie nową kategorię w sklepie VERYSIMPL – Konfiguruj.

Konfiguruj

W zdecydowanej większości naszych mebli istnieje możliwość zmiany wymiarów, bo wiemy, że oferując nawet dwa lub trzy rozmiary, Wasze potrzeby mogą być inne. Czasami potrzebujecie mebla szerszego, węższego, wyższego, niższego, głębszego lub płytszego. Jako producent, możemy Wam to zapewnić, dlatego stworzyliśmy w naszym sklepie nową kategorię – KONFIGURUJ, w której znajdziecie nasze bestsellerowe projekty, w których najczęściej prosicie o modyfikacje.

Jak to działa?
Po pierwsze – WYBIERZ MODEL

Do wyboru macie najbardziej popularne modele mebli VERYSIMPL:
skandynawskie biurko DES3 i biurko z szufladami DES5
zestawy z biurkiem z dostawką: zestaw z biurkiem DES3 i zestaw z biurkiem z szufladami DES5
skandynawski regał z przesuwnymi modułami MODEL2
mobilne skrzynki do przechowywania i transportu ze sklejki SIMPLBOX 

Po drugie – WYBIERZ KOLOR

Dla każdego ze skandynawskich biurek oraz regału, do wyboru macie aż 11 kolorów płyty laminowanej: od klasycznej bieli lub czerni, po grafitowy, jasnoszary, granatowy, błękitny, zielony, czerwony, turkusowy, żółty, a nawet różowy. Jeśli wolicie naturalne materiały możecie wybrać też sklejkę brzozową lub fornir dębowy. Każdy z mebli jest, jak zawsze, na stelażu z litego drewna sosnowego. Wybrać możecie też kolor lakieru: bezbarwny, biały lub czarny.

Po trzecie – WYBIERZ ROZMIAR LUB PODAJ WŁASNY

Na stronach produktów stworzycie mebel na  wymiar, podając jego szerokość, głębokość oraz wysokość. Wybierzcie dla siebie idealne skandynawskie biurko, regał, biurko z szufladami albo mobilne skrzynki do przechowywania

Po czwarte – ZAMÓW

Po wyborze wszystkich parametrów produktu od razu poznacie cenę zmodyfikowanego mebla. Wkrótce otrzymacie maila z potwierdzeniem zamówienia, informacją na temat płatności oraz terminem realizacji.  

Proste, prawda? Od teraz w jednym miejscu skonfigurujecie mebel, który idealnie wpasuje się w potrzeby Wasze i Waszych wnętrz.
W razie dodatkowych pytań, zawsze możecie pisać na adres biuro@verysim.pl

 

 

 

VERYSIMPL(e) – to proste!

Wszystkie meble projektujemy i wytwarzamy sami z certyfikowanych i legalnych surowców w naszym zakładzie w Rzeszowie. Dużą wagę przykładamy do ekologii. Każdy z naszych projektów uwzględnia użycie minimum materiałów koniecznych do ich wytworzenia. Naszą filozofię „VERY SIMPL(e)” realizujemy w życiu codziennym, pracy, projektach oraz relacjach międzyludzkich.