Zimowe nowości VERYSIMPL

Pod koniec 2020 roku zaczęliśmy wprowadzać do oferty VERYSIMPL nowe produkty. Zależy nam, aby stale się rozwijać i móc proponować Wam kolejne funkcjonalne i piękne meble. Naszą ofertę rozbudowujemy we wszystkich trzech dostępnych seriach: SIMPLE (biała płyta laminowana z drewnianymi stelażami), COLOR (dziesięć kolorów płyty laminowanej oraz drewniany stelaż lakierowany bezbarwnie lub na jeden z czterech kolorów) oraz PRO (meble ze sklejki brzozowej lub forniru dębowego na drewnianym stelażu malowanym na jeden z czterech kolorów).

Biurko DES9

Młodszy kuzyn naszego bestsellerowego biurka DES8. Większy blat, pojemne szuflady, tylna przegroda i boczne drewniane listwy przy blacie. Z tego biurka na pewno nic nie spadnie. To idealne rozwiązanie dla tych, których urzeka funkcjonalność biurka DES8, ale wolą bardziej surowe wykończenie, zrezygnowaliśmy bowiem z zaokrąglenia blatu i przegrody nablatowej. Biurko posiada z tyłu czterocentymetrowe przewieszenie, więc mimo listew przypodłogowych, dosuniesz je do ściany. Blat także jest wysunięty, więc swobodnie usiądziesz przy biurku, nawet na krześle z podłokietnikami. W serii SIMPLE połączyliśmy ponadczasową biel, czerń i naturalne drewno. W serii COLOR możecie poszaleć z kolorami.

 

Biurka z przegrodą i dwiema szufladami. Minimalistyczny, surowy styl. Biel, czerń i lite drewno sosnowe.

 

biurko B-DES9: SIMPLE i COLOR


Stolik kawowy MINIDES2

Trzyblatowy stolik kawowy. Minimalistyczny, niewielki rozmiarem, ale wielki możliwościami. Konstrukcję stolika oparliśmy o cienkie drewniane belki, które zapewniają solidne wsparcie. Zmieścisz tu wszystko, co lubisz mieć pod ręką podczas relaksu w pokoju dziennym: kubek z ulubioną herbatą, przekąski, piloty, pady do konsoli, czasopisma, książki, dekoracje. Stolik dobrze sprawdzi się także jako miniregał oraz… kwietnik. Kolory i materiały swobodnie dopasujesz do swojego wnętrza wybierając swój stolik spośród serii SIMPLE, COLOR lub PRO

 

Kwadratowe stoliki kawowe z trzema blatami. Minimalistyczna konstrukcja, trzy serie wykończeniowe. Stelaż z litego drewna.

stolik STK-MINIDES2: SIMPLE, COLOR i PRO


Stolik nocny MINIDES2

Kolejny mebel na bazie nowej konstrukcji z cienkich drewnianych listew. Nowoczesny, minimalistyczny design, niezwykle atrakcyjny wizualnie i funkcjonalny. Na trzech blatach tej szafki nocnej znajdziesz miejsce, na wszystko, co potrzebne jest przed snem lub zaraz po obudzeniu. Aby idealnie dopasować mebel do wnętrza, proponujemy szeroki wachlarz materiałów: biała płyta, dziesięć kolorowych płyt, fornir lub sklejka

 

Stoliki nocne z trzema blatami. Minimalistyczne, proste stoliki, z trzema blatami. Dostępne w trzech seriach. Stelaż z litego drewna

stolik nocny N-MINIDES2: SIMPLE, COLOR i PRO


Nowości w serii PRO

Poza nowościami produktowymi, w naszym sklepie pojawiły się także dobrze znane meble w serii PRO. Wykonane w całości ręcznie, z dbałością o każdy szczegół, z naturalnych materiałów: sklejki brzozowej lub forniru dębowego na stelażu z drewna sosnowego lakierowanego na jeden z czterech kolorów: czarny, biały, szary lub czerwony. Minimalistyczne projekty zyskały zupełnie nowe oblicze. Meble z serii PRO doskonale odnajdą się we wnętrzach industrialnych i eklektycznych.


W nowe produkty włożyliśmy wiele pracy, pomysłów i serca. Mamy nadzieję, że się spodobają i już wkrótce uzupełnią lub odmienią Wasze wnętrza.