Biurka z mobilnym kontenerkiem


Głównym celem ergonomicznego miejsca pracy lub nauki jest zapewnienie komfortu oraz warunków, które pozwolą na efektywne wykonywanie obowiązków. Nasze zestawy do pracy lub nauki: biurka wraz z kontenerami lub dostawkami zapewnią Wam wygodę i dużo miejsca do przechowywania. Stworzyliśmy zestawy z szufladami i zamykanymi szafeczkami. Białe, kolorowe i wykonane z naturalnych materiałów: sklejki lub forniru, w różnych rozmiarach. Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie zestaw idealny dla siebie.
B-DES5/2 + D-DES5

Biurka B-DES5 produkujemy nieprzerwanie od 2015 roku. Jest to jeden z Waszych ulubionych mebli. Trudno się dziwić, bo jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też bardzo funkcjonalne dzięki dwóm podblatowym szufladom.  Minimalistyczne – tak jak lubicie, do tego występuje wielu rozmiarach i kolorach.

Nowością jest natomiast dostawka D-DES5. To szafka z czterema szufladami, dostosowana wysokością i głębokością do biurek DES5. Szuflady biurka i dostawki tworzą jedną linię, więc możecie podstawić meble obok siebie, tworząc spójną całość. Dwie górne szuflady dostawki są płytsze, zatem idealnie sprawdzą się do przechowywania przyborów piśmienniczych i innych drobnych przedmiotów. Dwie dolne szuflady są głębokie, dzięki czemu zmieścicie z nich dokumenty lub podręczniki. W szufladach zastosowaliśmy uchwyty krawędziowe.

Zestaw: biurko B-DES5/2 wraz z dostawką D-DES5
B-DES3 + DOSTAWKA lub KONTENER MOBILNY

Najbardziej klasyczne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno dla ucznia, jak i do pracy. Proste biurko na drewnianym stelażu w kształcie ram- to baza zestawu, dzięki której w każdym z wariantów macie dużo miejsca na blacie. Do tego zamykany kontener z dwiema półkami lub szufladami więc miejsce do przechowywania dokumentów i podręczników tworzą zestaw do pracy lub nauki. Inny wariant? Zobacz dostawkę do biurka B-DES3

Zestaw występuje w wielu kolorach i materiałach.
Warto zwrócić uwagę, że zestawy mają niższą cenę niż meble kupowane oddzielnie.

Zestaw: biurko B-DES3 z kontenerem lub dostawką

Zestawy są minimalistyczne i mają klasyczną formę. Jeśli szukacie bardziej odważnych rozwiązań, sprawdźcie kolejne zestawy biurek z kontenerkiem.


B-EDGE2 + KON-EDGE2

Zestaw dla zwolenników odrobiny szaleństwa i nieszablonowych rozwiązań. Biurko EDGE2 powstało w oparciu o skośne płyty, do tego jedna drewniana noga, którą umieścić możemy po lewej lub prawej stronie wedle Waszego życzenia. Dostępne w dwóch rozmiarach: 120x60cm i 138x60cm oraz wielu kolorach. Możecie dodać mu jeszcze więcej dzikości. W zestawie znajduje się kontenerek, w którym przechowacie wszystko, co potrzebne Wam do pracy lub nauki, więc blat biurka pozostanie wolny.

Zestaw: biurko B-EDGE2 z kontenerkiem KON-EDGE2

Wymiary
biurko: 120x60x75cm / 138x60x75 cm
kontener: 32x41x58 cm

B-PINN44 + KON-PIN44

Dotychczas zaprezentowane zestawy bazowały na stelażach z litego drewna sosnowego. W zestawie PIN44 stelaż biurka (oparty o trójkątne płyty) i drzwiczki kontenera wykonane są ze sklejki brzozowej. Sklejka to naturalny i bardzo wdzięczny w obróbce materiał. Do tego świetnie wygląda i od kilku lat jego popularność nie maleje. To materiał, który w połączeniu z różnymi kolorami pasuje to różnych typów wnętrz: skandynawskich, industrialnych, eklektycznych etc. Biurko występuje w dwóch rozmiarach:120x60cm i 138x60cm. Blat i tył możemy wykonać w wielu kolorach. Kontenerek jest minimalistyczny i idealnie pasuje do biurka.

Zestaw: biurko B-PIN44 z kontenerkiem KON-PIN44

Wymiary
biurko: 120x60x75cm / 138x60x75 cm
kontener: 32x41x58 cm


Coraz więcej osób pracuje obecnie w domach podczas pracy zdalnej, w podobnej sytuacji bywają uczniowie. Musimy pamiętać, by dbać o swój komfort, mieć miejsce przeznaczone do pracy. Gwarantujemy, że każdy z przygotowanych przez nas zestawów świetnie się sprawdzi. Wybierajcie wedle swojego gustu, dostępnej przestrzeni, aranżacji wnętrz i upodobań kolorystycznych. Elementy zestawów świetnie wyglądają razem, ale pamiętajcie, że równie dobrze sprawdzą się osobno. Kontenerki mogą pełnić funkcję szafek nocnych, a dostawki równie dobrze sprawdzą się w różnych kombinacjach ustawień.

verysimpl – proste meble, proste rozwiązania!

Wszystkie meble projektujemy i wytwarzamy sami z certyfikowanych i legalnych surowców w naszym zakładzie w Rzeszowie. Dużą wagę przykładamy do ekologii. Każdy z naszych projektów uwzględnia użycie minimum materiałów koniecznych do ich wytworzenia. Naszą filozofię „VERY SIMPL(e)” realizujemy w życiu codziennym, pracy, projektach oraz relacjach międzyludzkich.