Zestawy mebli do pracy lub nauki od VERYSIMPL


Głównym celem ergonomicznego miejsca pracy lub nauki jest zapewnienie komfortu oraz warunków, które pozwolą na efektywne wykonywanie obowiązków. Nasze zestawy do pracy lub nauki: biurka wraz z kontenerami lub dostawkami zapewnią Wam wygodę i dużo miejsca do przechowywania. Stworzyliśmy zestawy z szufladami i zamykanymi szafeczkami. Białe, kolorowe i wykonane z naturalnych materiałów: sklejki lub forniru, w różnych rozmiarach. Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie zestaw idealny dla siebie.
B-DES5/2 + DOS-DES1

Biurka B-DES5 produkujemy nieprzerwanie od 2015 roku. Jest to jeden z Waszych ulubionych mebli. Trudno się dziwić, bo jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też bardzo funkcjonalne dzięki dwóm podblatowym szufladom.  Minimalistyczne – tak jak lubicie, do tego występuje w dwóch rozmiarach: 100x50cm lub 120x60cm i w trzech seriach:
SIMPLE – biała płyta i stelaż z litego drewna sosnowego
COLOR – 10 kolorów płyty i stelaż z litego drewna sosnowego lakierowanego bezbarwnie lub na jeden z czterech kolorów
PRO – sklejka lub fornir i stelaż z litego drewna lakierowanego na jeden z czterech kolorów

Nowością jest natomiast dostawka DOS-DES1. To szafka z czterema szufladami, dostosowana wysokością i głębokością do biurek DES5. Szuflady biurka i dostawki tworzą jedną linię, więc możecie podstawić meble obok siebie, tworząc spójną całość. Dwie górne szuflady dostawki są płytsze, zatem idealnie sprawdzą się do przechowywania przyborów piśmienniczych i innych drobnych przedmiotów. Dwie dolne szuflady są głębokie, dzięki czemu zmieścicie z nich dokumenty lub podręczniki. W szufladach zastosowaliśmy uchwyty krawędziowe.

Zestaw: biurko B-DES5/2 wraz z dostawką DOS-DES1

Wymiary
biurko: 100x50x75cm / 120x60x75cm
dostawka: 39x50x75cm / 39x60x75cm

B-DES3 + KON-DES1

Najbardziej klasyczne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno dla ucznia, jak i do pracy. Proste biurko na drewnianym stelażu w kształcie ram, w jednym z trzech rozmiarów: 100x50cm, 120x60cm lub 138x60cm – to baza zestawu, dzięki której w każdym z wariantów macie dużo miejsca na blacie. Do tego zamykany kontener z dwiema półkami, a więc miejsce do przechowywania dokumentów i podręczników tworzą zestaw do pracy lub nauki.

Zestaw występuje we wszystkich trzech seriach:
SIMPLE – blat i korpus kontenerka z białej płyty i stelaż z litego drewna
COLOR – 10 kolorów płyty, stelaż z drewna lakierowanego bezbarwnie lub na jeden z czterech kolorów
PRO – fornir lub sklejka i stelaż z litego drewna lakierowanego na jeden z czterech kolorów
Warto zwrócić uwagę, że zestawy mają niższą cenę niż meble kupowane oddzielnie.

Zestaw: biurko B-DES3 z kontenerem KON-DES1

Wymiary
biurko: 100x50x75cm / 120x60x75cm / 138x60x75 cm
kontener: 32x39x57 cm


Oba zestawy są minimalistyczne i mają klasyczną formę. Jeśli szukacie bardziej odważnych rozwiązań, sprawdźcie kolejne zestawy biurek z kontenerkiem.


B-EDGE2 + KON-EDGE2

Zestaw dla zwolenników odrobiny szaleństwa i nieszablonowych rozwiązań. Biurko EDGE2 powstało w oparciu o skośne płyty, do tego jedna drewniana noga, którą umieścić możemy po lewej lub prawej stronie wedle Waszego życzenia. Dostępne w dwóch rozmiarach: 120x60cm i 138x60cm oraz w dwóch seriach: SIMPLE (białe) oraz COLOR, więc dajemy Wam aż 50 możliwości połączenia koloru korpusu i stelaża. Możecie dodać mu jeszcze więcej dzikości. W zestawie znajduje się kontenerek, w którym przechowacie wszystko, co potrzebne Wam do pracy lub nauki, więc blat biurka pozostanie wolny.

Zestaw: biurko B-EDGE2 z kontenerkiem KON-EDGE2

Wymiary
biurko: 120x60x75cm / 138x60x75 cm
kontener: 32x41x58 cm

B-PINN44 + KON-PIN44

Dotychczas zaprezentowane zestawy bazowały na stelażach z litego drewna sosnowego. W zestawie PIN44 stelaż biurka (oparty o trójkątne płyty) i drzwiczki kontenera wykonane są ze sklejki brzozowej. Sklejka to naturalny i bardzo wdzięczny w obróbce materiał. Do tego świetnie wygląda i od kilku lat jego popularność nie maleje. To materiał, który w połączeniu z różnymi kolorami pasuje to różnych typów wnętrz: skandynawskich, industrialnych, eklektycznych etc. Biurko występuje w dwóch rozmiarach:120x60cm i 138x60cm. Blat i tył mogą być białe (seria SIMPLE), czarne, szare, granatowe, niebieskie, zielone, czerwone, żółte, a nawet różowe (seria COLOR). Kontenerek jest minimalistyczny i idealnie pasuje do biurka.

Zestaw: biurko B-PIN44 z kontenerkiem KON-PIN44

Wymiary
biurko: 120x60x75cm / 138x60x75 cm
kontener: 32x41x58 cm


Coraz więcej osób pracuje obecnie w domach podczas pracy zdalnej, w podobnej sytuacji bywają uczniowie. Musimy pamiętać, by dbać o swój komfort, mieć miejsce przeznaczone do pracy. Gwarantujemy, że każdy z przygotowanych przez nas zestawów świetnie się sprawdzi. Wybierajcie wedle swojego gustu, dostępnej przestrzeni, aranżacji wnętrz i upodobań kolorystycznych. Elementy zestawów świetnie wyglądają razem, ale pamiętajcie, że równie dobrze sprawdzą się osobno. Kontenerki mogą pełnić funkcję szafek nocnych, a dostawka DOS-DES1 równie dobrze sprawdzi się w różnych kombinacjach ustawień.

VERYSIMPL(e) – to proste!

Wszystkie meble projektujemy i wytwarzamy sami z certyfikowanych i legalnych surowców w naszym zakładzie w Rzeszowie. Dużą wagę przykładamy do ekologii. Każdy z naszych projektów uwzględnia użycie minimum materiałów koniecznych do ich wytworzenia. Naszą filozofię „VERY SIMPL(e)” realizujemy w życiu codziennym, pracy, projektach oraz relacjach międzyludzkich.