VERYSIMPL dla psa – designerskie domki dla zwierząt

Podobno właściciele psów dzielą się na tych, którzy śpią  z nimi w łóżku, i na tych, którzy się do tego nie przyznają. A gdyby tak zadbać o komfort snu i wypoczynku zarówno własny, jak i ulubieńca?
Wraz z nowymi domkami zaprojektowanymi przez VERYSIMPL, jest to wreszcie możliwe.

Pies, jak każde inne żywe stworzenie ma potrzeby, których zapewnienie jest podstawą szczęśliwego i zdrowego życia. Poczucie bezpieczeństwa, sen, odżywianie, pielęgnacja, ruch, stymulacja umysłowa, zabawa. Psy lubią mieć swój własny azyl, a w realizacji dwóch pierwszych potrzeb (poczucie bezpieczeństwa i sen) pomogą Wam pomysłowo zaprojektowane przez nas domki. Każdy pies powinien mieć wyznaczone spokojne miejsce, w którym nikt nie będzie go niepokoił, ale pozwoli mu obserwować okolicę.

domki dla psów VERYSIMPL

Materiały

Wszystkie domki wykonane zostały ze sklejki brzozowej – materiału, który jest nie tylko przyjazny środowisku, ale też wytrzymały i odporny na wilgoć. Dodatkowe materiały: lite drewno sosnowe i czarna płyta meblowa oraz lakiery i farby są ekologiczne i w 100% bezpieczne dla ludzi i zwierząt. W naszej ofercie znajdziecie pięć modeli. Każdy z domków dostępny jest w trzech rozmiarach.

Domek dla psa KEN1

domek dla psa verysimpl KEN1

KEN1 to domek w typie nowoczesnej stodoły. Dla tych, którzy cenią elegancki minimalizm. Prostą bryłę przykryliśmy dwuspadowym dachem. Stelaż z drewnianych listewek zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, a ukośne ścianki dadzą Twojemu zwierzakowi możliwość schronienia. Domek jest dwustronny.

Domek dla psa KEN2

domek kostka dla psa verysimpl KEN2

KEN2 to azyl, który stylem nawiązuje do domów typu „kostka”, w bardzo nowoczesnym i atrakcyjnym wydaniu. Osadzenie na drewnianych ramach nadaje mu lekkości, a front przysłonięty jest ścianką, która da Twojemu psu możliwość ukrycia się, gdy będzie tego potrzebował. Tylną ściankę obniżyliśmy, by zapewnić doskonałą wentylację. Płaski dach to dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Domek Twojego psa może służyć także Tobie, choćby jako stolik nocny lub pomocniczy. Przechowasz tam także miskę z jedzeniem, czy zabawki, które rozpraszają Twojego czworonoga w czasie potrzebnym na odpoczynek.

Domek dla psa KEN3

otwarty domek dla psa KEN3

KEN3 to w pełni otwarty domek z dwuspadowym dachem dla dwu i czworonożnych miłośników designu. Dla wszystkich psiaków, które lubią być blisko swoich opiekunów i mieć oko na wszystko, co dzieje się wokół nich.

Domek dla psa KEN4

domek dla psa KEN4

KEN4 to domek „kostka” w ultranowoczesnym wydaniu. Drewniane nóżki i rama przy wejściu nadają domkowi wizualnej lekkości. Swobodny przepływ powietrza zapewniliśmy poprzez obniżenie tylnej ściany. Wykorzystane materiały nadają domkowi loftowy, industrialny charakter. W takiej „budzie” chętnie zamieszka każdy pies, jeśli tylko opiekunowie będą blisko. Dzięki płaskiej konstrukcji dachu, stworzyliśmy dodatkowe miejsce do przechowywania.

Domek dla psa KEN5

nowoczesny domek dla psa KEN5

KEN5 to kolejny projekt inspirowany domami „kostkami”. Domek z zabudowanym w 2/3 frontem pozwoli Twojemu psu na odpoczynek bez rozpraszających bodźców. Nudną bryłę typowej kostki przełamaliśmy boczną ścianą i częścią sufitu z drewnianych listewek, osiągając przy tym także doskonały przepływ powietrza. Elegancja i nowoczesność łączą się z wyjątkową funkcjonalnością domku. Na pełnej części płaskiego dachu, możecie przechować miskę lub zabawki psa, w czasie przeznaczonym na odpoczynek.


Projektując domki KEN braliśmy pod uwagę potrzeby zarówno czworonogów, jak i Was – opiekunów. Ich minimalistyczna i prosta bryła doskonale wpisuje się w założenia VERYSIMPL. Powstały z myślą, by doskonale uzupełniały Wasze wnętrza, a nawet stały się ich głównym punktem. Bo przecież Twój pies też może pięknie mieszkać.