Szafki i komody PIN na stelażu ze sklejki. Różnorodność kolorów i materiałów.

Sklejka, to materiał, który składa się ze skrzyżowanych cieniutkich warstw drewna. Często stosowana w meblarstwie, gdyż dość łatwo się ją modeluje. To właśnie ten materiał stanowi wspólny mianownik dla mebli z rodziny PIN. W zależności od wybranej serii: SIMPLE, COLOR lub PRO, ze sklejki wykonujemy stelaż lub całość mebla.

Poznajcie nowe szafki i komody PIN. W każdej z nich wysokość i kształt stelaża identyczne, więc możecie je ze sobą dowolnie łączyć.


SZ-PIN2 – szafka rtv

Dwie zamykane szafki i środkowa, otwarta przestrzeń na sprzęt, który potrzebuje bezpośredniego dostępu. W każdym z trzech modułów znajdują się przepusty na kable i dodatkowa półka, więc łatwo funkcjonalnie rozplanować przestrzeń. Nowością jest system otwierania drzwiczek – opuszczane do dołu. Ponieważ zastosowaliśmy zamykanie na docisk, uchwyty nie są potrzebne i udało się zachować minimalistyczną bryłę.

Szafka PIN2 występuje we wszystkich trzech seriach:
SIMPLE – korpus wykonany jest z białej płyty laminowanej

COLOR – korpus możemy wykonać w jednym z dziesięciu kolorów

PRO – całość szafki wykonana jest ze sklejki brzozowej

szafka PIN2 w serii SIMPLE, COLOR i PRO

Wymiary:
138x41x55 cm

SZ-PIN4 – duża komoda z szafkami i szufladami

To największa komoda w rodzinie PIN. Bryłę zamknęliśmy w kwadracie 120×120 cm, więc miejsca jest tu naprawdę dużo. Stosując dwa rozwiązania: zamykane szafeczki i szuflady, ułatwiliśmy Wam jej zagospodarowanie. Tu również uchwyty nie zaburzają minimalistycznej formy, a każdy z elementów zamyka się na docisk. Dzięki niesymetrycznemu rozplanowaniu trzech szuflad i dwóch szafek, komoda zyskała bardzo atrakcyjny wygląd.

Komoda PIN4 dostępna jest we wszystkich trzech seriach:

SIMPLE / COLOR / PRO

szafka PIN4 w serii SIMPLE, COLOR i PRO

Wymiary:
120x39x120 cm

SZ-PIN6.2 – komoda z symetrycznym podziałem

To komoda dla zwolenników tradycyjnych rozwiązań. Dwie szuflady, a pod nimi symetrycznie umieszczone, zamykane szafki. Każdy z czterech elementów otwiera i zamyka się na docisk. Komoda jest nieco niższa niż SZ-PIN4, występuje w serii SIMPLE i COLOR.

szafka PIN6.2 w serii SIMPLE, COLOR i PRO

Wymiary:
120x39x95 cm

SZ-PIN7 – najmniejsza w rodzinie

Najmniejsza z szafek w rodzinie PIN. Wysoka na 80 cm komoda posiada dwie zamykane na docisk szafeczki. Jeśli potrzebujecie więcej miejsca do przechowywania, na przykład w biurze, wystarczy postawić ich kilka, w jednym ciągu. Jest ultraminimalistyczna, więc w większym gronie będzie nadal wyglądać bardzo subtelnie.

Sz-PIN7 dostępna jest w serii SIMPLE i COLOR.

szafka PIN7 w serii SIMPLE, COLOR i PRO

Wymiary:
120x39x80 cm


Na koniec dodamy, że każda z komód ma szerokie zastosowanie. Sprawdzi się w domowym oraz firmowym biurze, pokoju dziennym, sypialni, w pokoju dziecka, a nawet w jadalni. Co ważne, każdy element sklejki został wykończony lakierem zgodnym z surową normą PN-EN 71-3, dlatego jest absolutnie bezpieczny nawet dla najmłodszych.

Komody możecie dowolnie łączyć ze sobą i z szafką rtv, tworząc piękne zestawy do Waszych wnętrz. Meble z serii SIMPLE doskonale wpisują się w te o stylu skandynawskim, natomiast serie COLOR i PRO dają Wam już pełnię możliwości aranżacyjnych.


VERYSIMPL(e) – to proste!

Wszystkie meble projektujemy i wytwarzamy sami z certyfikowanych i legalnych surowców w naszym zakładzie w Rzeszowie. Dużą wagę przykładamy do ekologii. Każdy z naszych projektów uwzględnia użycie minimum materiałów koniecznych do ich wytworzenia. Naszą filozofię „VERY SIMPL(e)” realizujemy w życiu codziennym, pracy, projektach oraz relacjach międzyludzkich.