system skrzyniowy SIMPLBOX

Mobilny i lekki system skrzyniowy. Estetyczny system skrzyń narzędziowych / do przechowywania, z odpinanymi szufladami i szafkami zarówno do zastosowań profesjonalnych jak i wnętrz.

 

 

Przeznaczenie i zastosowanie - system skrzyniowy SIMPLBOX.

SIMPLBOX to nasz autorski, polski system opracowany w verysimpl. To system skrzyniowy, przed którym postawiliśmy sporo istotnych kryteriów, aby zaspokoić wymagania naszych klientów:

 

1. Wielozadaniowość

Ze względu na swoją budowę, skrzynie można w łatwy i szybki sposób przekładać i łączyć ze sobą w dowonych konfiguracjach. System szuflad (które można w zależności od konfiguracji także całkowicie wyciągnąć) i szafek pozwala na nieograniczone zastosowania w przechowywaniu i transporcie jako:

  • mobilne skrzynie narzędziowe
  • mobilny pomocnik biurowy/warsztatowy
  • element wyposażenia wnętrz: kontenerek, szafka, komoda
  • mobilny system targowy

2. Własna konfiguracja wymiarów

Rozumiemy, że porządny mobilny system do przechowywania, aby miał sens dla użytkownika musi mieć możliwość zdefiniowania swoich wymiarów. Przygotowaliśmy kilka wariantów gotowych zestawów skrzyń, w któych udostępniamy możliwość ich konfiguracji. Możesz wybrać wymiar każdej skrzyni z osobna: szuflady lub szafki.

 

Zobacz oferty na SIMPLBOX >>

 

3. Estetyka

Nasz wielofunkcyjny system oprócz czysto praktycznych zadań ma pełnić także dodatkową funkcję: ma być ładny! To jedna z cech jego wielozadaniowości i ma po prostu wyglądać estetycznie we wnętrzach. Dzięki temu można go wykorzystać zarówno jako mebel ze sklejki w domu, biurze czy pracowni. Będzie się dobrze prezentował na targach czy warsztatach, kiedy potrzebujesz przetransportować swoje rzeczy i jednocześnie wykorzystasz go jako element twojej przestrzeni.

System skrzyń transportowo-narzędziowych - konstrukcja i materiały

SIMPLBOX jest w 100% wykonany ze sklejki. Sklejka jest zabezpieczona lakierem bezbarwnym. To gwarantuje, że szafki i szuflady znakomicie się prezentują, a przede wszystkim są odporne na zabrudzenia.

Bryła skrzynek zamknięta jest w prostopadłościanie co nadaje całemu systemowi prostoty i stylu minimalistycznego. Bez zbędnych ozdobników - liczy się fajny wygląd i funkcjonalizm. Uchwyty do przenoszenia skrzynek i otwierania frontów są frezowane. Po bokach są przygotowane otwory do montażu zapięć burtowych, aby spiąć całość w monolit.

Podstawa mobilna posiada 4 kółka (średnica kółek do wyboru), z których 2 posiadają hamulce.

Szuflady w skrzyniach mogą być zamontowane przez nas na 2 sposoby, w zależności od potrzeb użytkownika:
1. bez prowadnic - to pozwala na swobobne wyciągnięcie całej skrzynki poza zestaw
2. na prowadnicach z pełnym wysuwem i dociągiem.

Każdy moduł może zostać dodatkowo wyposażony w zamek przyciskowy.

Podróżuj i pracuj wygodnie z systemem skrzyń transportowych ze sklejki od verysimpl.

SIMPLBOX czyli mobilny, lekki i estetyczny: system skrzyń narzędziowych, system skrzyń transportowych, system przechowywania. Może mieć zastosowanie w branży profesjonalnej jak i w domu. Nasze produkty są używany w różnorodnych warunkach:

  • W terenie, jako pomocnik na narzędzia do szybkiego załadunku i rozładunku z auta w takich branżach jak weterynaria, instalatorstwo, usługi.
  • Jako mobilne boxy do przechowywania towaru (handlowcy, warsztaty, prezentacje)
  • W caravaningu czy wyjazdach offroad 4x4 do przechowywania i tworzenia własnych zabudów
  • W transporcie jako zabudowy aut dostawczych.
  • W biurach i domach jako kontenerki biurkowe, komody czy skrzynie na klocki / zabawki w pokoju dziecka.

 

 

 

Dostawa SIMPLBOX. Gotowy do użytkowania.

Otrzymujesz od nas gotowy produkt, który możesz od razu użytkować!

Zobacz oferty na SIMPLBOX >>