SIMPLBOX – lekki, modułowy, mobilny system do przechowywania

SIMPLEBOX to modułowy system do przechowywania wykonany ze sklejki i drewna sosnowego. Skrzynki z szufladami i mobilna platforma, możesz zamówić u nas na swój wymiar. Co więcej, można je ze sobą dowolnie łączyć, dają ogrom możliwości zastosowania: transport, przechowywanie z garażu, kemping, a nawet pokój dziecięcy. Zależało nam, by osiągnąć trzy podstawowe cele: trwałość, wytrzymałość i lekkość. Udało się!

Pomysłowe rozwiązania VERYSIMPL(e)

SIMPLBOX składa się z korpusów z szufladami (standardowo) o dwóch wielkościach. Każdą z nich można całkowicie wyciągnąć, ale dzięki opracowanemu przez nas systemowi, nie wysuną się, nawet przy pochyleniu. Dodatkowo, w ofercie znajduje się także mobilna platforma na kółkach. Z jej pomocą bez wysiłku przetransportujesz wszystkie moduły.
Korpusy nie posiadają ścianek, w szufladach nie zastosowaliśmy prowadnic – dzięki czemu udało nam się osiągnąć niewielką wagę każdego z modułów.
Moduły można łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Każdy z nich, posiada zapięcie, którym łatwo stworzysz stabilną konstrukcję z kilku boxów.

 

Jeden system – wiele możliwości

SIMPLBOX to wiele możliwości zastosowań, nie tylko w domu.

Transport: praca, camping, targi…

Doskonale sprawdzi się w transporcie. Każdą ze skrzynek możesz zapakować osobno, następnie połączyć zapięciami (także z platformą na kółkach) i bezpiecznie przewieźć zawartość. Przy pakowaniu do auta wystarczy tylko odpiąć mobilną część, wszystko pozostanie na swoim miejscu. Jest to świetne rozwiązanie dla usługodawców, którzy w swojej pracy potrzebują wielu narzędzi, czy akcesoriów.

Kempingowanie, mobilna kuchnia

SIMPLBOX to idealne rozwiązanie także dla miłośników kempingu. Biwakowanie znacząco różni się od pobytu w hotelu. O każdy aspekt trzeba zadbać samodzielnie, co może, zwłaszcza dla początkujących, być logistycznym wyzwaniem. Do naszych boxów możecie zapakować wszystko, co jest Wam potrzebne już w domu, a podczas kempingu cieszyć się porządkiem, zamiast szukać potrzebnych rzeczy w torbach, torebeczkach, workach i woreczkach 😉 Skrzynkę możecie wykorzystać jako podstawkę podczas gotowania na kuchence gazowej. SIMPLBOX to organizacja, porządek, użyteczność i wielka wygoda.

Garaż, warsztat, taras

SIMPLBOX znajdzie także zastosowanie w garażu, komórce lub na zadaszonym tarasie, gdzie potrzebujemy miejsce do przechowywania najróżniejszych, mniejszych i większych rzeczy: narzędzia, akcesoria ogrodowe, zapas artykułów spożywczych i wielu, wielu innych. Sprawdzi się także w warsztatach i gabinetach, przyda się każdemu majsterkowiczowi.
SIMPLBOX to świetne rozwiązanie na wyjazdy na targi, wystawy, konferencje – łatwo zapakujecie i przewieziecie na przykład gadżety reklamowe, mniejsze artykuły wystawiennicze.

 

Dom i praca

SIMPLBOX to też idealny system przechowywania w pokojach dziecięcych, biurach. Klocki, gry, lalki, książeczki, dokumenty i akcesoria – każda kategoria może znaleźć się w osobnej szufladzie. System modułowy może rosnąć w zależności od kolejnych potrzeb – wystarczy dokupić kolejny moduł mniejszej lub większej szuflady lub zlecić nam nietypowe rozwiązanie.

Lekkość i wytrzymałość

Jak już wspominaliśmy „boxy” są bardzo lekkie. Waga  (standardowego) mniejszego z nich to tylko 3,5 kg (samej szuflady 1,5 kg), większej skrzynki niespełna 7 kg (szuflada 3 kg). Przy tak niewielkiej wadze, wytrzymałość szuflady wynosi 20kg.
Moduły wykonane są z naturalnych materiałów: drewna sosnowego (korpus) i sklejki brzozowej (szuflady). W zależności od Waszych upodobań i potrzeb, mogą pozostać surowe, możemy polakierować je bezbarwnie (bezpiecznym lakierem ekologicznym) lub zabejcować.


PRZEJDŹ DO NASZEGO KONFIGURATORA, ABY DOPASOWAĆ SIMPLBOX >>
 
VERYSIMPL(e) – to proste!

Wszystkie meble projektujemy i wytwarzamy sami z certyfikowanych i legalnych surowców w naszym zakładzie w Rzeszowie. Dużą wagę przykładamy do ekologii. Każdy z naszych projektów uwzględnia użycie minimum materiałów koniecznych do ich wytworzenia. Naszą filozofię „VERY SIMPL(e)” realizujemy w życiu codziennym, pracy, projektach oraz relacjach międzyludzkich.