SIMPLBOX – lekki, modułowy, mobilny system do przechowywania

SIMPLEBOX to modułowy system do przechowywania wykonany ze sklejki brzozowej. Skrzynki z szufladami i mobilna platforma, możesz zamówić u nas na swój wymiar. Co więcej, można je ze sobą dowolnie łączyć. Dają ogrom możliwości zastosowania: transport, przechowywanie z garażu, kemping, a nawet pokój dziecięcy. Zależało nam, by osiągnąć trzy podstawowe cele: trwałość, wytrzymałość i lekkość. Udało się!

Pomysłowe rozwiązania verysimpl(e)

SIMPLBOX składa się z korpusów z szufladami, które zamawiacie na podany przez siebie wymiar. Każda z szuflad wysuwa się na jej pełną głębokość, a zastosowanie prowadnic z dociągiem zabezpiecza przed ich wypadnięciem. Dodatkowo, w ofercie znajduje się także mobilna platforma na kółkach (średnica 100mm). Z jej pomocą bez wysiłku przetransportujesz wszystkie moduły.
W ściankach korpusów znajdują się wycięcia, które ułatwiają przenoszenie i, dzięki którym są lżejsze.
Moduły można łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Każdy z nich, posiada zapięcie, którym łatwo stworzysz stabilną konstrukcję z kilku boxów.

 

Jeden system – wiele możliwości

SIMPLBOX to wiele możliwości zastosowań, nie tylko w domu.

Transport: praca, camping, targi…

Doskonale sprawdzi się w transporcie. Każdą ze skrzynek możesz zapakować osobno, następnie połączyć zapięciami (także z platformą na kółkach) i bezpiecznie przewieźć zawartość. Przy pakowaniu do auta wystarczy tylko odpiąć mobilną część, wszystko pozostanie na swoim miejscu. Jest to świetne rozwiązanie dla usługodawców, którzy w swojej pracy potrzebują wielu narzędzi, czy akcesoriów.

 

 

Kempingowanie, mobilna kuchnia

SIMPLBOX to idealne rozwiązanie także dla miłośników kempingu. Biwakowanie znacząco różni się od pobytu w hotelu. O każdy aspekt trzeba zadbać samodzielnie, co może, zwłaszcza dla początkujących, być logistycznym wyzwaniem. Do naszych boxów możecie zapakować wszystko, co jest Wam potrzebne już w domu, a podczas kempingu cieszyć się porządkiem, zamiast szukać potrzebnych rzeczy w torbach, torebeczkach, workach i woreczkach 😉 Skrzynkę możecie wykorzystać jako podstawkę podczas gotowania na kuchence gazowej. SIMPLBOX to organizacja, porządek, użyteczność i wielka wygoda.

Garaż, warsztat, taras

SIMPLBOX znajdzie także zastosowanie w garażu, komórce lub na zadaszonym tarasie, gdzie potrzebujemy miejsce do przechowywania najróżniejszych, mniejszych i większych rzeczy: narzędzia, akcesoria ogrodowe, zapas artykułów spożywczych i wielu, wielu innych. Sprawdzi się także w warsztatach i gabinetach, przyda się każdemu majsterkowiczowi.
SIMPLBOX to świetne rozwiązanie na wyjazdy na targi, wystawy, konferencje – łatwo zapakujecie i przewieziecie na przykład gadżety reklamowe, mniejsze artykuły wystawiennicze.

Dom i praca

SIMPLBOX to też idealny system przechowywania w pokojach dziecięcych, biurach. Klocki, gry, lalki, książeczki, dokumenty i akcesoria – każda kategoria może znaleźć się w osobnej szufladzie. System modułowy może rosnąć w zależności od kolejnych potrzeb – wystarczy dokupić kolejny moduł mniejszej lub większej szuflady lub zlecić nam nietypowe rozwiązanie.

 

Lekkość i wytrzymałość

Nasze boxy są lekkie dzięki zastosowaniu lekkiego materiału jakim jest sklejka i wycięciom w ściankach. Ponadto sklejka jest trwałym i wytrzymałym materiałem. W zależności od Waszych upodobań i potrzeb, mogą pozostać surowe lub możemy polakierować je bezbarwnie bezpiecznym lakierem ekologicznym.


PRZEJDŹ DO NASZEGO KONFIGURATORA, ABY DOPASOWAĆ SIMPLBOX >>
 
VERYSIMPL(e) – to proste!

Wszystkie meble projektujemy i wytwarzamy sami z certyfikowanych i legalnych surowców w naszym zakładzie w Rzeszowie. Dużą wagę przykładamy do ekologii. Każdy z naszych projektów uwzględnia użycie minimum materiałów koniecznych do ich wytworzenia. Naszą filozofię „VERY SIMPL(e)” realizujemy w życiu codziennym, pracy, projektach oraz relacjach międzyludzkich.