sekretarzyk SEK-MODEL1

Uniwersalny mebel, który będzie pełnił funkcje takie jak: biurko, komoda, regał? Poznaj nasz sekretarzyk SEK-MODEL1, który oprócz wymienionych cech jest piękną dekoracją wnętrza.

 

 

Praktyczny sekretarzyk do salonu, sypialni, gabinetu, pokoju młodzieżowego.

W verysimpl tworzymy wysokiej jakości meble, które przede wszystkim zaskakują prostotą i funkcjonalnością. Gdy projektowaliśmy nasz pierwszy sekretarzyk SEK-MODEL1 mieliśmy cel: "stworzyć mebel ponadprzeciętnie praktyczny".

Sekretarzyk to mebel, który zastępuję tradycyjne biurko lub toaletkę i jednocześnie pasuje do wnętrz, gdzie liczy się oszczędność miejsca, ale także i porządek. Zamknięty - stanowi estetyczną komodę na drewnianych nogach z trzema szufladami, szafką oraz półką. Po otwarciu blatu - zobaczyć można pojemne miejsce do pracy wraz z dodatkowymi przegródkami na telefon, tablet, ładowarki i inne akcesoria.

  Zobacz naszą ofertę SEK-MODEL1 >>

 

Zastąp klasyczne biurko wielofunkcyjnym sekretarzykiem od verysimpl.

Sekretarzyk od verysimpl to bardzo solidna konstrukcja, a otwarty blat pozwala na swobodne pracę na nim każdego dnia. Szuflady z pełnym wysuwem i cichym domykaniem podnoszą jakość mebla i komfort użytkowania. Drewniany stelaż, w charakterystycznej dla verysimpl formie, nadaje całej bryle wizualnej lekkości i estetyki.

Zarówno w szafce na dole jak i w górnej cześci są 2 przepusty na kable, dzięki którym możesz schować okablowanie i przedłużacze za sekretarzykiem lub w szafce. Koniec z wiszącymi kablami pod blatem biurka!

Otwarta półka na samej górze posiada nasz autorski system przesuwanej przegrody, którą możesz dowolnie przemieszczać w lewo lub w prawo. Dzięki temu dostosujesz sobie miejsce do przechowywania, ale i także ustalisz najlepszy wygląd 😉

 

 

 

Nowoczesny wygląd, wybór modnych kolorów, nietuzinkowy produkt.

Biurka i sekretarzyki występują na rynku w różnorodnych stylach. Nasz produkt charakteryzuje się prostą bryłą, minimalistycznym stylem, nowoczesnym kształtem, funkcjonalnością i wieloma fajnymi kolorami i dekorami drewnopodobnymi. Co ważne! w verysimpl - jako producent - mamy możliwość wprowadzania modyfikacji wg. życzeń klienta.

Skontaktuj się  z nami >>

 

 

 

 

 

Dostawa i (bardzo szybki) montaż sekretarzyka.

Otrzymujesz od nas praktycznie gotowy mebel 🙂 - Tak! To duża zaleta verysimpl, że przygotowujemy większe meble do szybkiego montażu. Składanie nie zajmie Tobie więcej niż 15min. Bez żmudnego i stresującego skręcania szuflad, przykręcania zawiasów, uchwytów etc.... Musisz połączyć ze sobą jedynie kilka elementów!

Bardzo zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty na sekretarzyk(o)-biurko-toaletkę-komodę "all in one" 🙂 To naprawdę  świetny produkt, nad którym pracowaliśmy bardzo długo, aby spełnił swoją rolę. Serdecznie polecamy!

Zobacz naszą ofertę SEK-MODEL1 >>