Regał, który się zmienia!

regał biały na wymiar online verysimpl
Lubisz innowacje? My także. Od pewnego czasu pracowaliśmy nad meblem, o którego ostatecznym wyglądzie będziecie mogli zadecydować nawet po jego montażu. Ba! Nawet zmieniać go, kiedy tylko najdzie Was na to ochota lub potrzeba. Trudno w to uwierzyć? Zobaczcie, za co pokochacie regał MODELx
Wytrzymałość

Dzięki dobrze zaprojektowanej konstrukcji regał MODELx jest bardzo stabilny i trwały. Nawet skalując go na większą szerokość lub wysokość, zachowa swoją sztywność. Dzięki ruchomym przegrodom (o tym za moment), półki posiadają dodatkowe podparcie i możesz porządnie obciążyć każdy poziom regału.

regał na książki i winyle, regulowany. verysimplNa zdjęciu niska wersja regału. MODELx

 

Dzięki przesuwanym przegrodom, pomieścisz więcej niż Ci się wydaje

Co jest w nich wyjątkowego? To rewolucyjne rozwiązanie pozwoli Ci dopasować miejsce do przechowywania dla książek, płyt winylowych, zabawek, dokumentów. Możesz spokojnie oprzeć książki o przegrody, bez obawy, że się będą przewracać. Posegregować swoją dokumentację tak jak chcesz, zmieścisz każdy sprzęt audio czy konsolę (Tak! Możesz zamówić także niską wersję – jako szafkę RTV). Na największe zabawki czy wystawę klocków dziecka także znajdzie się miejsce.

   regał model no.1 | VERYSIMPL. szerokie regały z mocnymi półkami. Regulowana przestrzeń do przechowywania
Na zdjęciach system przesuwanych przegród, zapewniających optymalne dopasowanie miejsca do przechowywanych rzeczy.

 
Sam zdecydujesz o wymiarach i kolorze regału

Najlepiej wiesz, jakiego wymiaru potrzebujesz, więc możesz zdefiniować go samodzielnie. Tak samo zdecydujesz o kolorze regału oraz liczbie ruchomych przegród. Przygotujemy dla Ciebie regał MODELx  jakiego potrzebujesz Ty i Twoje wnętrze. Nasz regał z przesuwanymi przegrodami wykorzystasz jako szafkę rtv, duży regał na dokumenty, piękny mebel na książki, czy półki do pokoju dziecka. Możliwości zastosowania jest wiele. Regał MODELx od VERYSIMPL to kompletne rozwiązanie do przechowywania.

Regał MODEL no.6 w kilku odsłonach

Mamy nadzieję, że to rozwiązanie pozwoli Ci łatwiej zaprojektować regał spełniający Twoje potrzeby.

Gotowe wzory wraz z cenami znajdziecie są w naszym sklepie tutaj (otworzy się nowe okno), ale możecie także zlecić stworzenie regału na swój wymiar.

(od lewej) regały MODELx

 
VERYSIMPL(e) – to proste!

Poznaj produkty polskiej marki – VERYSIMPL. Projektujemy i produkujemy PROSTE MEBLE. Cechuje nas niezwykle wysoka jakość obsługi klientów. Zawsze stawiamy na Twoją satysfakcję.

Zapraszamy serdecznie do zakupu regałów.

SPRAWDŹ CENĘ >>