MINIMALISTYCZNIE… ZE SKLEJKI!

Sklejka to bardzo wdzięczny materiał. Przyjemna w obróbce, pozwala na wycinanie dowolnych niemal kształtów. Można ją także wyginać i utrwalać w danej formie. Jej krawędź, którą można frezować na różne sposoby, co uwidacznia strukturę płyty i wygląda po prostu pięknie.

Sklejka jest bardzo wytrzymała dzięki swojej warstwowej budowie. Dodatkowo, gdy zabezpieczymy ją lakierem, uzyskujemy bardzo fajny materiał do produkcji mebli. Możemy także tworzyć jeszcze ciekawsze rozwiązania poprzez nałożenie laminatu HPL na powierzchnię sklejki. Dzięki temu blaty, stoły czy biurka będą odporne na zarysowania i uderzenia i będą służyły przez wiele lat będąc

W meblach ze sklejki liczą się detale! Dobre właściwości obróbki i ładna struktura wewnętrzna sklejki, pozwala na eksponowanie jej krawędzi. Możemy wywiercić otwory jako uchwyty, frezować krawędzie frontów kuchennych czy blatów biurek i stołów nadając wrażenie cieńszych niż są w rzeczywistości. Do zabezpieczenia używamy wodnego lakieru wodnego, zgodnego z najbardziej surowymi normami.

#TOPROSTE ze sklejki

BIURKA

Biurka verysimpl ze sklejki świetnie pasują do wnętrz industrialnych, loftowych, eklektycznych. Wszędzie tak, gdzie lubicie naturalne materiały. Ze sklejki przygotowywać możemy nie tylko blaty, ale też wytrzymałe szuflady, kontenerki i stelaże.

Biurka ze sklejki >>>

KONSOLE

Konsole verysimpl ze sklejki to niewielkie meble z dużymi możliwościami. Będą ozdobą salonu, pomocą w organizacji w przedpokoju albo sprawdzą się jako toaletki.

Konsole ze sklejki >>>

STOŁY I STOLIKI

Sklejka świetnie sprawdza się także w przypadku stołów i stolików verysimpl. Blaty z frezem, pięknie uwidaczniają strukturę sklejki i wydają się cieńsze.

Stoły ze sklejki >>>
Stoliki kawowe ze sklejki >>>

PRZECHOWYWANIE

Sklejka to wytrzymały materiał, więc jest doskonała w przypadku mebli, które na co dzień niosą duuuży ciężar: regały, szafki, komody. Znajdziecie je w dziale przechowywanie.

Regały ze sklejki >>>
Szafki rtv ze sklejki >>>
Komody ze sklejki >>>

SZAFKI NOCNE I KONTENERKI

Niewielkie meble, jak kontenerki biurkowe lub szafki nocne również wymagają pięknej oprawy. Gwarantujemy, że te z verysimpl zachwycą nie tylko domowników, ale i gości.

Stoliki, szafki nocne i kontenerki ze sklejki >>>

WŁASNY POMYSŁ?

Masz swój projekt? Szukasz wykonawcy lub firmy do współpracy? Wykonujemy także meble na indywidualne zamówienie. Przystosujemy meble do samodzielnego montażu. Możesz zatem zlecić nam produkcję z drugiego końca Polski.

NA ZAMÓWIENIE

Skorzystaj z naszej oferty na produkcję mebli ze sklejki. Prześlij nam swój projekt lub szkic i porozmawiajmy o współpracy. Meble dostarczamy do samodzielnego montażu. Praktycznie w każde miejsce w Polsce. 

Skontaktuj się z nami: tutaj

SKLEP ONLINE

Sprawdźcie wszystkie meble verysimpl: https://sklep.verysim.pl/