Modyfikacja projektu? Jasne!

Dużą część naszych mebli oferujemy w dwóch, a nawet trzech rozmiarach. A co w sytuacji, gdy żaden z nich nie pasuje idealnie do Twojego wnętrza? Jeśli potrzebujesz mebla „uszytego na miarę”, takiego który odpowie na Twoje oczekiwania i świetnie wpisze się w pomieszczenie?

W VERYSIMPL jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Meble projektujemy tak, by można było zmienić niemalże wszystkie wymiary. Stosujemy rozwiązania, które w modyfikowanych meblach zapewnią stabilność i trwałość. To nasz priorytet. Co więcej, możemy zastosować w nich także dodatkowe funkcjonalności.

szafka DESAV1 o zmodyfikowanych wymiarach
Zmiany, ale jakie?

O jakie modyfikacje najczęściej proszą nasi Klienci? W przypadku biurek to najczęściej zmiana ich szerokości lub głębokości. Zdarzają się także prośby o obniżenie lub podwyższenie stelaża, by wygodnie pracowało się przy nim dzieciom lub wyjątkowo wysokim użytkownikom.

Często pytani jesteśmy również o dodatkowe akcesoria. Dodajemy przelotki na kable, wysuwane półki na klawiaturę, zamki do kontenerków i szafek, a nawet kółka, które zapewnią mobilność mebla.

Komody VERYSIMPL projektujemy modułami, więc zmiana wymiaru całości lub jednego z nich nie stanowi najmniejszego problemu. Nasze regały możemy zaprojektować na potrzebną Wam wysokość, szerokość lub głębokość.

Szukamy rozwiązań i je znajdujemy

Jeśli potrzebujesz w naszych projektach dokonać jakiejkolwiek modyfikacji, napisz do nas, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.
A może masz swój autorski pomysł i potrzebujesz, by wykonać go z najwyższą starannością, z najlepszych materiałów i tak, byś sam mógł go zmontować? Jesteśmy otwarci!

Dzięki trzem seriom produktowym (SIMPLE, COLOR, PRO) i dostępnych wraz z nimi wieloma materiałami i kolorami oraz niemalże nieograniczonymi możliwościami modyfikacji dostępnych modeli, wyróżniamy się na tle innych producentów, a Tobie dajemy możliwość stworzenia mebla, spełniającego wszystkie potrzeby.
Urządzając wnętrza, nie musisz już iść na kompromis!