Meble & Kuchnie ze sklejki

Nowocześnie, minimalistycznie, loftowo...ze sklejki

Sklejka to niebywale wdzięczny materiał. Przyjemna w obróbce, pozwala na wycinanie dowolnych niemal kształtów. Można ją także wyginać i utrwalać w danej formie. Jej krawędź, którą można frezować na różne sposoby, uwidacznia strukturę płyty i wygląda po prostu pięknie. Powierzchnia natomiast, naturalne forniry drewniane, to bliskość z naturą, ciepło, swoisty styl i charakter.

Sklejka jest bardzo wytrzymała dzięki swojej warstwowej budowie. Dodatkowo jeżeli zabezpieczymy ją lakierem, uzyskujemy bardzo fajny materiał do produkcji mebli. Możemy także tworzyć jeszcze ciekawsze rozwiązania poprzez nałożenie laminatu HPL na powierzchnię sklejki. Dzięki temu blaty, stoły czy biurka będą służyły przez wiele lat będąc odpornymi na zarysowania czy uderzenia.

W meblach ze sklejki liczą się detale! Dzięki dobrym właściwościom obróbki i ładnej strukturze wewnętrznej sklejki, wykorzystujemy ten fakt do eksponowania jej krawędzi. Możemy wywiercić otwory jako uchwyty, frezować krawędzie frontów kuchennych czy blatów biurek i stołów nadając im wrażenie cieńszych niż są w rzeczywistości. Do zabezpieczenia użyjemy oleju do drewna, dzięki temu masz pewność, że materiał będzie bezpieczny.

#toproste ZE SKLEJKI

 

 

BIURKA & KONSOLE

Można produkować piękne, minimalistyczne biurka. Nadawać im bardzo ciekawe kształty. Sklejkę możemy łączyć z innymi płytami np. laminowaną tworząc niecodzienne projekty.


 

PRZECHOWYWANIE

prosta, minimalistyczna komoda, szafka ze sklejki, verysimpl
regał drewniany, ze sklejki

Szafy, regały czy półki


 

 

 

STOŁY & STOLIKI

 

Stoły i stoliki ze sklejki mogą mieć piękną, surową , minimalistyczną formę. Jednocześnie gdy polakierujemy ją tylko lakierem bezbarwnym, będziemy mieć styczność z naturalnym drewnem. Gdy natomiast nałożymy na sklejkę laminat HPL otrzymamy nowoczesne i kolorowe konstrukcje odporne na codzienne użytkowanie w każdych warunkach.


 

STOLIKI NOCNE

Masz sypialnię z łóżkiem wykonanym z palet, w stylu industrialnym? A może brakuje ci dodatków drewna w miejscu, które ma Cię relaksować? Dodaj nasze stoliki i szafki nocne wykonane ze sklejki lub płyt fornirowanych do swojego wyposażenia i ciesz się pięknem jakości i natury.


 

 

 

BLATY BIUREK & FRONTY

fronty i blaty ze sklejki Rzeszów

 

Sklejka wkracza do miejsc użytkowych jak kuchnie czy biura. Piękne powierzchnie frontów z frezowanymi uchwytami krawędziowymi lub wyciętymi otworami to gwarancja oryginalnego wnętrza. Blaty biurek ze sklejki zapewnią codzienne obcowanie z ciepłym drewnem i będą służyć przez wiele lat.


 

A TY JAKI MASZ POMYSŁ? 

 

Masz swój projekt? Szukasz wykonawcy lub firmy do współpracy? Wykonujemy także meble na indywidualne zamówienie. Wyróżniamy się także tym, że potrafimy przystosować meble do samodzielnego montażu. Możesz zatem zlecić nam produkcję z drugiego końca Polski.


 

Meble ze sklejki na zamówienie

Skorzystaj z naszej oferty na produkcję mebli ze sklejki. Prześlij nam swój projekt lub szkic i porozmawiajmy o współpracy. Meble dostarczamy do samodzielnego montażu. Praktycznie w każde miejsce w Polsce.  Skontaktuj się z nami: tutaj

 

Nie masz sprecyzowanych wymagań?
Odwiedź nasz sklep firmowy ze stałą ofertą i ustalonymi wymiarami mebli:

verysim.pl/sklep - #toproste