Kuchnie

Prosty wybór

Wybierz model kuchni, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Podaj nam wymiar zabudowy jaką potrzebujesz oraz rodzaje szafek. Przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Wymiary mebli możemy modyfikować a także dobrać najlepsze materiały. Poniżej prezentujemy standardowe projekty mebli przeznaczonych do szybkiej wysyłki i montażu, w paczkach lub częściowo złożonych. Jest to najkorzystniejsza propozycja cenowa, aby szybko i w dobrej cenie urządzić swój lokal.

"DES"

Zestaw kuchenny "DES" został zaprojektowany bazując na stylistyce mebli domowych z serii DES. Niezależnie czy ma ona być tymczasową zabudową czy służyć latami ten wyjątkowy wzór kuchni z nogami i elementami z drewna litego sprawdzi się doskonale zarówno w mieszkaniach, biurach, fabrykach czy lokalach usługowych.

 

Wykończenie w zależności od standardu:
- Poziom I - podstawowy - fronty z płyty laminowanej+obrzeże PCV 2mm, blat kuchenny laminat HPL, okucia zwykłe (bez cichego domykania)
- Poziom II pozwala na założenie frontów lakierowanych, fornirowanych , a blat np. drewno lite

Przeznaczenie:
lokale mieszkaniowe, lokale użytkowe, biura, gabinety, fabryki

"DESTART"

 

Zestaw kuchenny DESTART - oryginalna kuchnia z nogami i elementami dekoracyjnymi z litego drewna. Atrakcyjna cena, markowe akcesoria Hettich i nietuzinkowy projekt. Będzie z pewnością prezentowała się wspaniale zarówno w Twoim pierwszym mieszkaniu, lokalu na wynajem, biurze czy gabinecie.

Przeznaczenie:
lokale mieszkalne, biura, fabryki, gabinety

"PUSHPLY"

 

Meble kuchenne o surowej, minimalistycznej formie. Dzięki otwieranym na docisk frontom udało się zachować jednolite płaszczyzny. Półki podszafkowe zostały wykonane ze sklejki, która dodaje nutkę klimatu loftowego. Akcesoria najwyższej jakości pozwolą na wieloletnie użytkowanie bez żadnych usterek.

 

Przeznaczenie:
lokale mieszkaniowe, lokale użytkowe, punkty gastronomiczne, biura

"OPENUP"

Aneks kuchenny o nowoczesnym wzornictwie. Otwarta zabudowa wisząca w stylu minimalistycznym sprawia, że meble wyglądają bardzo oryginalnie. Drewniane listwy uchwytowe oraz drewniane nóżki w słupkach nadają szafkom całkiem nowego wyglądu.

 

Przeznaczenie:
lokale mieszkaniowe, lokale użytkowe, punkty gastronomiczne, biura

"WHITEPLY"

Kuchnia zaprojektowana przez GRUPAWOMEB, która stanowi swego rodzaju przełom w używaniu sklejki we wnętrzach kuchennych. Zdecydowaliśmy się użyć ten materiał na fronty meblowe. Dzięki temu otwieramy szereg nowych możliwości personalizacji zabudowy.

Najprościej, możemy polakierować sklejkę bezbarwnie i zastosować okucia otwierane na docisk - to propozycja z widocznego projektu. Wyobraź sobie jednak, że formatki wybarwimy na inny kolor, a uchwyty wyfrezujemy na krawędziach albo wytniemy po prostu okrągłe otwory na palce? Widzisz to :)? Jeżeli nie do końca, to napisz do nas wiadomość z wymiarami wnęki i jak chcesz zabudować sprzęt, a damy ci naszą propozycję.

 

Przeznaczenie:
lokale mieszkaniowe, lokale użytkowe, punkty gastronomiczne, biura,

"BLACKFRAME"

Model aneksu kuchennego, który posiada charakterystyczną cechę. Każdy moduł szafki jest oddzielony od siebie dodatkową przegrodą. Dzięki temu kuchnia nabiera industrialnego charakteru. Ponadto fronty dolnej zabudowy wykonane ze sklejki tworzą zupełnie nowy standard mebli kuchennych.

Fronty ze sklejki możemy dostosować do Twoich potrzeb. Jeżeli podoba ci się surowy charakter kuchni, tak jak w naszym projekcie, pozostaw fronty otwierane na docisk. Jeżeli jednak wolisz tradycyjne uchwyty, nie ma problemu. Możemy także nafrezować uchwyt.

 

Przeznaczenie:
lokale mieszkaniowe, lokale użytkowe, punkty gastronomiczne, biura,

Różne standardy wykończenia

Projektujemy meble kuchenne z uwzględnieniem zasad ergonomii i optymalizacji miejsca. Podążamy za aktualnym wzornictwem, a często sami kreujemy autorskie rozwiązania.

 

 

Poziom I
Standardowa jakość w przyzwoitej cenie. Fronty wykonane z płyty laminowanej oklejonej obrzeżem PCV. Blat laminat. Akcesoria podstawowe często produkcji chińskiej.
Poziom II
Lepsza jakość użytych materiałów. Fronty lakierowane lub fornirowane. Blaty wykonane z drewna litego, akrylu mineralnego, kamienia. Akcesoria to przeważnie firmy takie jak: Hettich, Rejs, GTV, Blum, Peka
Custom
Indywidualny dobór materiałów i akcesoriów w zależności od potrzeb. Można dowolnie miksować dostępne produkty. Na każdym etapie służymy radą w ich doborze.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

WOMEB to gwarancja zadowolenia i serwis w trakcie użytkowania. Zapewniamy kompleksowe usługi. Napisz lub zadzwoń do nas już TERAZ i umów się na spotkanie

POTRZEBUJESZ INSPIRACJI?

Kliknij na przycisk i zobacz nasze dotychczasowe realizacje.