.Szafa MODEL2

Szafa taka, jak chcesz? Oczywiście!

Szafa MODEL2 to kolejny mebel, który możesz stworzyć od podstaw, wedle swoich potrzeb. Wybierając liczbę poziomów i kolumn, decydujesz też o wysokości, szerokości i głębokości szafy. Sam decydujesz czy wewnątrz mają być półki, czy drążki na ubrania. Dołem możesz zamontować szuflady zamiast drzwiczek. Możesz stworzyć szafkę na dokumenty, komodę na ubrania i zabawki dziecka, szafę na własną garderobę, a nawet całą zabudowę pokoju. SZ-MODEL2 to jeden mebel z nieograniczonymi możliwościami.

Drewniany, wytrzymały stelaż z litej sosny dodaje nieco lekkości dużym  gabarytom, a dla mniejszych stanowi dodatkowo dominujący, elegancki dodatek.
Możesz także zamienić stelaż na cokół - daj nam tylko znać.

Szafę konfigurujesz online, my ją dla ciebie produkujemy i dostarczamy.
A samodzielny montaż? Jest bajecznie prosty!

Po prostu - proste rozwiązania są najlepsze 😉

KONFIGURATOR SZAFY: 

Dopasujesz tak jak potrzebujesz!

Termin realizacji: około 15 dni roboczych
Produkt wysyłany w elementach do samodzielnego, prostego montażu.


ZALETY & SPECYFIKACJA 

***
KONFIGURUJ PO SWOJEMU

W zależności od tego na ile poziomów i kolumn się zdecydujesz, SZ-MODEL2 może być szafką nocną, komodą lub dużą szafą.  Do wyboru również wyposażenie wewnętrzne: półki i drążki na wieszaki. Z pomocą szafy i regału MODEL2 stworzysz pełne wyposażenie pokoju lub biura.

Jesteśmy producentem mebli, dlatego możemy zaoferować Ci możliwość zmiany wymiarów, kolorów, wykończenia. Szersza szafa? Kolejny poziom więcej? Damy radę!

***
DLA KOGO?

Szafa MODEL2, podobnie jak większość naszych projektów, to bardzo uniwersalny mebel. Do przestrzeni domowych i zawodowych. Na ubrania, dokumenty, książki, zabawki i wiele więcej.

***

MEBLE verysimpl

Od początku działalności tworzymy funkcjonalne i minimalistyczne meble. Konstrukcje z drewna sosnowego są lekkie, a minimalistyczne bryły mebli zwracają uwagę oryginalnym wzornictwem. Stawiamy na lokalne materiały, używając tych od polskich producentów. Ważne jest też dla nas bezpieczeństwo użytkowników, dlatego lakiery do drewna spełniają wszystkie surowe normy (także dla dzieci: PN-EN71.3). verysimpl stawia na jakość! Cały czas wprowadzamy innowacje i doskonalimy nasze produkty, by nasza rodzinna firma mogła dostarczać Wam meble najwyższej jakości!

***

SPECYFIKACJA

Płyta meblowa: polski producent. Grubość 18mm.
Stelaż: lite drewno sosnowe. Wykończone matowym lakierem.
Otwieranie szafek: na docisk
Szuflady: kulkowe, ciche, z uchwytem krawędziowym (bez widocznych nawiertów więc możesz założyć także swój uchwyt)
Półki: posiadają regulację wysokości. Ich ilość dobieramy do optymalnego rozstawu od 25-35cm

***

JAK ZAMÓWIĆ NIETYPOWĄ KONFIGURACJĘ?

Przejdź do konfiguratora i po prostu wpisz wymiary regału jakie potrzebujesz. Wybierz kolor / wykończenie korpusu oraz stelaża. Poznasz od razu cenę! My sprawdzimy twoje zamówienie, zaplanujemy termin dostawy i prześlemy Ci potwierdzenie przyjęcia realizacji.

***

DOSTAWA

Gotowe meble paczkujemy i przygotowujemy do wysyłki. Kurier przyniesie twoje zamówienie do twych drzwi. Meble są w elementach do samodzielnego montażu wraz ze wszystkimi akcesoriami.
Jeżeli chcesz, możesz zlecić nam także złożenie mebli u nas w zakładzie. Dostarczymy je wówczas do Ciebie gotowe do użytkowania, na palecie.

...lub skonfiguruj inne:

pytania, modyfikacje?

zadzwoń: 531 636 521,
lub napisz:
Masz pytania związane z produktem?