.Regał MODEL2

Zmienny wygląd regału? Pewnie!

Regał MODEL2 powstał z myślą o możliwości dopasowania mebla do zmieniających się potrzeb przechowywania. Czasami potrzebujesz szerszych półek, aby położyć długie przedmioty, a innym rozdzielić książki, dokumenty czy zabawki i planszówki.

W regale od VERYSIMPL możesz przesuwać przegrody i szafeczki, a także montować je na różnych poziomach - kiedy chcesz!

Cały mebel jest oparty na drewnianej konstrukcji, która nadaje całemu meblowi wizualnej lekkości. Regał możesz konfigurować online!

KONFIGURATOR REGAŁU: 

Dopasujesz tak jak potrzebujesz!

Termin realizacji: około 10 dni roboczych
Produkt wysyłany w elementach do samodzielnego, prostego montażu.


ZALETY & SPECYFIKACJA 

***
PRAKTYCZNY

MODEL2 posiada pionowe przegrody półek, które pomagają lepiej rozplanować przestrzeń, podtrzymują książki i segregatory z dokumentami. Do dyspozycji są jeszcze zamykane szafeczki, którą można przesuwać i zmieniać wygląd regału. Wszystkie ruchome elementy można montować na każdym poziomie według swojego pomysłu!

***
WŁASNA KONFIGURACJA

Jesteśmy producentem mebli, dlatego możemy zaoferować Ci możliwość zmiany wymiarów, kolorów, wykończenia. Szerszy regał? Kolejny poziom więcej? Damy radę!

***
DLA KOGO?

Regał MODEL2, podobnie jak większość naszych projektów, to bardzo uniwersalny mebel. Do przestrzeni domowych i zawodowych. Na dokumenty, książki, ale też płyty, sprzęt grający, zabawki i pluszaki.

***

DESIGN x JAKOŚĆ

Od początku działalności tworzymy funkcjonalne i minimalistyczne meble. Konstrukcje z drewna sosnowego są lekkie, a minimalistyczne bryły mebli zwracają uwagę oryginalnym wzornictwem. Stawiamy na lokalne materiały, używając tych od polskich producentów. Ważne jest też dla nas bezpieczeństwo użytkowników, dlatego lakiery do drewna spełniają wszystkie surowe normy (także dla dzieci: PN-EN71.3). VERYSIMPL stawia na jakość! Cały czas wprowadzamy innowacje i doskonalimy nasze produkty, by nasza rodzinna firma mogła dostarczać Wam meble najwyższej jakości!

***

JAK ZAMÓWIĆ NIETYPOWĄ KONFIGURACJĘ?

Przejdź do konfiguratora i po prostu wpisz wymiary regału jakie potrzebujesz. Wybierz kolor / wykończenie korpusu oraz stelaża. Poznasz od razu cenę! My sprawdzimy twoje zamówienie, zaplanujemy termin dostawy i prześlemy Ci potwierdzenie przyjęcia realizacji.

***

DOSTAWA

Gotowe meble paczkujemy i przygotowujemy do wysyłki. Kurier przyniesie twoje zamówienie do twych drzwi. Meble są w elementach do samodzielnego montażu wraz ze wszystkimi akcesoriami.
Jeżeli chcesz, możesz zlecić nam także złożenie mebli u nas w zakładzie. Dostarczymy je wówczas do Ciebie gotowe do użytkowania, na palecie.

...lub skonfiguruj inne:

o producencie verysimpl(e)

FIRMA Z RZESZOWA

Inspiruje nas styl skandynawski i minimalistyczny. Lubimy loftowe wnętrza i nowoczesne aranżacje. Pamiętamy jednak także o klasycznych - praktycznych i sprawdzonych rozwiązaniach. Poznaj naszą firmę i naszą ofertę, którą w razie potrzeby dostosujemy do Twoich wymagań.

Rozpoczęliśmy działalność od produkcji mebli na zamówienie. Przez okres wielu lat była to główna dziedzina działalności. Z czasem wprowadzono serie mebli biurowych, a od 2015 roku także stałą ofertę mebli inspirowanych stylem skandynawskim. Wyposażamy biura i fabryki w całej Polsce w meble pracownicze, stoły konferencyjne, krzesła. Realizujemy także indywidualne projekty kuchni i mebli domowych.

Przez lata działalności mieliśmy przyjemność pracować z małymi jak i dużymi firmami. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami w całej Polsce, a także długotrwałą współpracą. Zdobyte w ten sposób doświadczenie wykorzystujemy do ciągłego doskonalenia relacji z naszymi partnerami.

 

Masz więcej pytań dotyczących tego produktu?

zadzwoń: 531 636 521 lub napisz:
Masz pytania związane z produktem?