konfiguruj

Zmień wymiary & kolory naszych mebli!

KONFIGURATOR

verysimpl

SIMPLBOX

To nasze autorskie rozwiązanie i odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Stworzyliśmy mobilny, modułowy, ESTETYCZNY, zestaw do transportu i przechowywania. Zastosowanie mega uniwersalne: dla profesjonalistów w terenie, pracowni artystycznych, biur i domów.

 

Biurko i dostawka DES3

Czasem wystarczy dodać jedną rzecz, aby odmienić wszystko. Praktyczna dostawka z szufladami pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, a ty dalej będziesz pracować komfortowo, bez bałaganu przy najbardziej minimalistycznym biurku.

 

 

Szafa MODEL2

 NOWOŚĆ! Szafa, szafka, komoda, szafka nocna - co zbudujesz? Zamów szafki do swojego domu NA WYMIAR, DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU!

Biurko B-DES3

Biurko, które oprócz funkcjonalności zachwyca prostym designem. Drewniany, piękny stelaż, nowoczesny wzór i prostota. Stwórz w domu lub w firmie miejsce do pracy z charakterem. Możesz tutaj dodać także kontenerek podblatowy!

Modułowy regał MODEL2

To absolutna nowość na rynku. Nie ma takiego mebla, który możesz modyfikować nie tylko na etapie zamówienia, ale także u siebie w domu. Dzięki możliwości budowy regału w różnych wariantach, możesz łączyć różne regały ze sobą tworząc piękne aranżacje.

Biurko DES5

Popularne, klasyczne, skandynawskie, dla dzieci, dla dorosłych... dla każdego i wszędzie. Jeżeli trafiłeś na naszą stronę to na pewno znasz już nasze oryginalne biurko B-DES5.
Do zestawu możesz dodać także kontener podbiurkowy!

Biurko z dostawką B-DES5

Szuflady pod blatem, pomocnik-dostawka. To zestaw, który na lata zaprowadzi największy porządek w Twoim życiu 😉

Ty ustalasz wymiary! My produkujemy!

Projektując i produkując nasze meble autorskie - produkty VERYSIMPL -  zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w dziedzinie logistyki, pakowania i wysyłek mebli na odległość. Nasze produkty są przystosowane do dostaw do różnych miast i krajów, jako meble do samodzielnego montażu lub dostarczane w taki sposób, aby klient zawsze poradził sobie z ich finalnym montażem.

Na terenie Rzeszowa i najbliższych okolic meble możemy dostarczyć własnym transportem. Im dalej... to przygotujemy je w elementach do samodzielnego montażu lub wyślemy już gotowe!

 

...a jeśli nie masz sprecyzowanych wymagań, odwiedź nasz sklep online ze stałą ofertą i ustalonymi wymiarami mebli: < tutaj >

Konfiguracja mebli online

W konfiguratorze online możesz od podstaw stworzyć bestsellerowe biurka, biurka z dostawkami, regały, szafy i system do przechowywania. W każdym z mebli wybierasz szerokość, głębokość i wysokość, decydujesz o materiale, z jakiego ma zostać wykonany: biała lub kolorowa płyta laminowana, sklejka lub fornir i wybierasz kolor stelaża. W regałach i szafach decydujesz także o liczbie półek, szafek, ruchomych przegród, wyposażeniu wewnętrznym szafy. W przypadku systemu do przechowywania simplbox wybierasz nie tylko wymiary skrzynek, ale też dodatkowe zamki, mobilną podstawę i zabezpieczenie lakierem bezbarwnym. Konfigurator jest bardzo intuicyjny i krok po kroku prowadzi Cię do zamówienia idealnego mebla. Stworzenie mebla dopasowanego do potrzeb Twoich i Twojego wnętrza nigdy nie było tak łatwe.

Czy realizujemy meble na wymiar według twojego projektu?

Jeżeli posiadasz swój projekt lub pomysł na mebel i szukasz wykonawcy to chętnie podejmiemy się realizacji. Pomożemy w doborze materiałów lub rozwiązań, dlatego wystarczy nawet szkic, abyśmy zrealizowali Twój pomysł. Każdy projekt przed realizacją zostanie przesłany do Twojej akceptacji, abyś miał pewność, że otrzymasz to, czefgo oczekujesz.