konfiguruj

Zmień wymiary & kolory naszych mebli!

KONFIGURATOR

verysimpl

Biurko DES5

Popularne, klasyczne, skandynawskie, dla dzieci, dla dorosłych... dla każdego i wszędzie. Jeżeli trafiłeś na naszą stronę to na pewno znasz już nasze oryginalne biurko B-DES5.
Do zestawu możesz dodać także kontener podbiurkowy!

Biurko z dostawką B-DES5

Szuflady pod blatem, pomocnik-dostawka. To zestaw, który na lata zaprowadzi największy porządek w Twoim życiu 😉

 

 

Biurko B-DES3

Biurko, które oprócz funkcjonalności zachwyca prostym designem. Drewniany, piękny stelaż, nowoczesny wzór i prostota. Stwórz w domu lub w firmie miejsce do pracy z charakterem. Możesz tutaj dodać także kontenerek podblatowy!

Biurko i dostawka DES3

Czasem wystarczy dodać jedną rzecz, aby odmienić wszystko. Praktyczna dostawka z szufladami pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, a ty dalej będziesz pracować komfortowo, bez bałaganu przy najbardziej minimalistycznym biurku.

Modułowy regał MODEL2

To absolutna nowość na rynku. Nie ma takiego mebla, który możesz modyfikować nie tylko na etapie zamówienia, ale także u siebie w domu. Przesuwane & Przestawiane przegrody i szafki od teraz pomogą Ci schować wszystko!

 

 

 

SIMPLBOX2

To nasze autorskie rozwiązanie i odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Stworzyliśmy mobilny, modułowy, ESTETYCZNY, zestaw do transportu i przechowywania. Zastosowanie mega uniwersalne: dla profesjonalistów w terenie, pracowni artystycznych, biur i domów.

 

 

 

 

 

 

 

O NAS

NASZA WIZJA

Chcemy dostarczać rozwiązania nietuzinkowe w swoim rodzaju.
Śledzimy bieżące trendy, korzystamy z nich, ale jednocześnie kreujemy nasze autorskie rozwiązania. Tworzymy produkty wyróżniające się swoim wzornictwem, ale w takiej cenie, aby  były one dostępne dla każego.
Rozumiemy także, że dobre relacje z klientem są fundamentem rozwoju firmy.

Zawsze będziesz u nas traktowany z należytą uwagą! WITAJ W VERYSIMPL:)

WSPÓŁPRACA

VERYSIMPL może się ciągle rozwijać i tworzyć nowe projekty dzięki takim ludziom jak Ty! Takim, którzy lubią fajne wzornictwo i niecodzienne rozwiązania w wyposażeniu wnętrz. Wykorzystaj naszą wiedzę i to co mamy do zaoferowania i przedstaw to swoim klientom. Cenimy sobie przyjazną i luźną atmosferę współpracy i kiedy traktujemy się jakbyśmy stanowili jedną drużynę. Mamy jeszcze jedną zaletę - możemy nasze modele modyfikować, tak aby dopasować je dla Twojego klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

WZORNICTWO

Inspiruje nas styl skandynawski i minimalistyczny. Lubimy loftowe wnętrza i nowoczesne aranżacje. Pamiętamy jednak także o klasycznych - praktycznych i sprawdzonych rozwiązaniach. Poznaj naszą firmę i naszą ofertę, którą w razie potrzeby dostosujemy do Twoich wymagań.

Rozpoczęliśmy działalność od produkcji mebli na zamówienie. Przez okres wielu lat była to główna dziedzina działalności. Z czasem wprowadzono serie mebli biurowych, a od 2015 roku także stałą ofertę mebli inspirowanych stylem skandynawskim. Wyposażamy biura i fabryki w całej Polsce w meble pracownicze, stoły konferencyjne, krzesła. Realizujemy także indywidualne projekty kuchni i mebli domowych.

Przez lata działalności mieliśmy przyjemność pracować z małymi jak i dużymi firmami. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami w całej Polsce, a także długotrwałą współpracą. Zdobyte w ten sposób doświadczenie wykorzystujemy do ciągłego doskonalenia relacji z naszymi partnerami.