KON-DES3 – mebel 2w1: kontenerek do biurka i szafka nocna z regulowanym blatem

W VERYSIMPL nieustannie pracujemy nad nowymi meblami. Projektując, od zawsze, kierujemy się kilkoma zasadami. Przede wszystkim: prostota i minimalizm – tym zdobyliśmy Waszą sympatię. Po drugie, możliwość wyboru i modyfikacji. W trzech seriach naszych mebli możecie wybierać spośród różnych kolorów i materiałów, a ponadto, w niemal wszystkich meblach możemy zmienić wymiary tak, by idealnie odpowiadały Waszym potrzebom. Po trzecie, innowacje – wprowadzamy rozwiązania, które pozwalają Wam decydować o wyglądzie i funkcjonalności mebla.

Wszystkie te zasady znajdują odzwierciedlenie w naszym nowym kontenerku KON-DES3.


Innowacje

W kontenerku KON-DES3 górny blat jest regulowany. Możecie zamontować go równo z bocznymi krawędziami, otrzymując klasyczną szafkę. Druga możliwość to obniżenie blatu, dzięki czemu powstaną boczne krawędzie, które zabezpieczą przedmioty przed upadkiem. Jeśli rano po omacku szukacie telefonu lub okularów – to rozwiązanie dla Was 😉
KON-DES3 to nie tylko kontener dedykowany do naszych minimalistycznych biurek. To także pojemna szafka nocna. Wiemy, że lubicie meble z wieloma zastosowaniami, dlatego je dla Was projektujemy.

obniżony blat w KON-DES3-COLOR

Prostota i minimalizm

Fronty szuflad zostały zlicowane z bokami i drewnianymi listewkami ozdobnymi pomiędzy szufladami, więc bryła kontenerka jest ultraprosta. Do tego minimalistyczny stelaż z litego drewna sosnowego i wygodne, nie rzucające się w oczy uchwyty krawędziowe.

kontenerek/szafka nocna KON-DES3

Możliwość wyboru

Kontenerek KON-DES3 dostępny jest w dwóch seriach. SIMPLE to nasza seria podstawowa, czyli biała płyta laminowana, krawędzie wykończone naturalnym fornirem i stelaż z drewna sosnowego. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu skandynawskim. Seria COLOR ma w sobie więcej szaleństwa. To aż 10 kolorów płyty laminowanej, od klasycznej czerni i odcieni szarości, przez bardzo modną obecnie zieleń i granat, aż po najbardziej szalone kolory, a tym różowy, żółty i turkusowy. Kontenerek dopasujecie do każdego stylu wnętrza.

KON-DES3 ma budowę modułową, więc możemy zmieniać jego wymiary. Potrzebujesz więcej szuflad? Nie ma problemu.

KON-DES3 w serii SIMPLE

KON-DES3 w serii COLOR


Wymiary
wysokość 57 cm
szerokość 32 cm
głębokość 39 cm

Sprawdź pozostałe kontenerki i szafki nocne dostępne w VERYSIMPL:
kontenerki >>>
szafki nocne >>>

VERYSIMPL(e) – to proste!

Wszystkie meble projektujemy i wytwarzamy sami z certyfikowanych i legalnych surowców w naszym zakładzie w Rzeszowie. Dużą wagę przykładamy do ekologii. Każdy z naszych projektów uwzględnia użycie minimum materiałów koniecznych do ich wytworzenia. Naszą filozofię „VERY SIMPL(e)” realizujemy w życiu codziennym, pracy, projektach oraz relacjach międzyludzkich.