Dlaczego warto wybrać meble VERYSIMPL?

Najprawdopodobniej trafiłeś już na meble VERYSIMPL. Widziałeś je w naszym sklepie internetowym, w jednym ze sklepów naszych Partnerów, na naszym Instagramie, Facebooku lub wśród zdjęć innych użytkowników mediów społecznościowych.
Być może jesteś już właścicielem któregoś z mebli, a może właśnie zastanawiasz się nad kupnem jednego z nich.
Chciałbyś wiedzieć o naszej marce coś więcej? Chętnie Ci o niej opowiemy.

VERYSIMPL – rodzinnie

Jesteśmy rodzinną firmą, a meble tworzymy od niemalże dwudziestu lat. Zaczynaliśmy od projektowania mebli na wymiar, a w 2015 roku odważyliśmy się pójść krok dalej i zrealizowaliśmy marzenie o autorskiej kolekcji mebli. Cztery lata później zrozumieliśmy, że chcemy, aby nasza nazwa odzwierciedlała filozofię naszej firmy, nasz styl i nasze cele. Przeszliśmy rebranding marki i cały czas dążymy, by z nami wszystko było „very simple”.

VERYSIMPL – po polsku

Jesteśmy polską marką. Projektujemy i produkujemy nasze meble w Polsce (w Rzeszowie), z polskich materiałów. Bardzo nas cieszy, że z roku na rok rośnie świadomość konsumentów dotycząca wspierania polskiej produkcji. Według badań, dla 89% ankietowanych zachętą do zakupu jest fakt, że produkt został wytworzony w Polsce (Ipsos, 2016). Co ciekawe, Polska znajduje się w pierwszej piątce największych eksporterów mebli w Europie. Meble VERYSIMPL wysyłamy między innymi do Niemiec, Francji i Norwegii.

VERYSIMPL – seryjnie

Zarówno u nas, jak i w sklepach sieciowych znajdziesz fajne wzory i ciekawe projekty. Nasze meble utrzymane są w minimalistycznej stylistyce, pasują do nowoczesnych, ale i przytulnych wnętrz, loftów i przestrzeni eklektycznych. Sięgamy po najnowsze trendy, ale wolimy prezentować je w nieoczekiwany i niebanalny sposób. Ponadto produkujemy seryjnie, a nie masowo, dlatego masz pewność, że naszego mebla nie spotkasz u sąsiada czy koleżanki. Lubimy sięgać po materiały wysokiej jakości, niestandardowe kształty i odważne kolory.

VERYSIMPL – ceny dla wszystkich

Nasze meble oferujemy w atrakcyjnych i dostępnych dla każdego cenach. Wyznajemy zasadę, że piękne wzornictwo nie jest zarezerwowane tylko dla nielicznych. Nasze meble mają świetny stosunek jakości do ceny. Nie zawsze będą najtańsze na rynku, ale możemy zagwarantować, że w tej samej cenie otrzymacie produkt wyższej jakości, wytrzymały, który będzie Ci służył przez lata. Dodatkowo, w cenę wliczone jest bezpieczne pakowanie i transport.

VERYSIMPL – otwarte na zmiany

Większość naszych mebli została zaprojektowana tak, aby możliwa była zmiana ich wymiarów. Mimo, że część naszych projektów (zwłaszcza biurka, komody i stoliki) oferujemy w dwóch albo trzech rozmiarach, doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasami wnętrza potrzebują mebli „szytych na miarę”. Dlatego, jeśli potrzebujesz mebla węższego, szerszego, niższego, wyższego lub o ustalonej głębokości, napisz do nas, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie.

VERYSIMPL – dla Ciebie i z Tobą

W VERYSIMPL bardzo zależy nam na dobrym kontakcie z Klientem. Staramy się szybko odpowiadać na Twoje pytania, wychodzić naprzeciw Twoim potrzebom i rozwiązywać problemy. Lubimy z Tobą rozmawiać i pomagać w realizacji Twoich marzeń i pomysłów. Cenimy Wasze opinie i sugestie, wsłuchujemy się w nie i na ich postawie projektujemy meble.

Meble VERYSIMPL to polska marka, rodzinna firma, seryjna produkcja, doskonały stosunek jakości do ceny, wytrzymałość, piękne formy, możliwość modyfikacji oraz przyjazna i otwarta na klienta obsługa. Czy można chcieć czegoś więcej? Jeśli tak – dajcie nam znać.

Zapraszamy do kontaktu biuro@verysim.pl
oraz do sklepu www.verysim.pl/sklep