Biurko DES3

Oryginalne. Minimalistyczne.

Skandynawskie biurko DES3 to markowy produkt VERYSIMPL. Ultralekka i minimalistyczna konstrukcja – to właśnie za to użytkownicy kochają je najbardziej. Blat oparty o ramy z litego drewna – tylko tyle wystarczy, by stworzyć miejsce idealne do nauki i pracy.

Możesz wybrać: szerokość, głębokość, wysokość, kolory i wykończenie!

Także z dostawką

Potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania?| Od teraz możesz zamówić DES3 z jednym z podbiurkowych kontenerków lub z dedykowaną dostawką-kontenerem, czyli szafką z czterema szufladami. Zestaw, biurko i dostawka DES3, to wysokiej jakości, stabilne i trwałe meble o prostym minimalistycznym designie. Biurko z kontenerem w styIu skandynawskim, dzięki prostemu, klasycznemu wyglądowi, przetrwa nieustanne zmiany trendów, i na dobre zagości w Waszych wnętrzach.

Zobacz wszystkie możliwości biurka DES3 >>>

Polski projekt i polska produkcja.

Samodzielnie wybierz: wymiary, kolory i wykończenie.

Własny pomysł?

Na zamówienie

Masz swój projekt? Szukasz wykonawcy lub firmy do współpracy? Wykonujemy także meble na indywidualne zamówienie. Przystosujemy meble do samodzielnego montażu. Możesz zatem zlecić nam produkcję z drugiego końca Polski.

Skorzystaj z naszej oferty na produkcję mebli ze sklejki. Prześlij nam swój projekt lub szkic i porozmawiajmy o współpracy. Meble dostarczamy do samodzielnego montażu. Praktycznie w każde miejsce w Polsce. 

Skontaktuj się z nami: tutaj

Sklep online

Sprawdźcie wszystkie meble verysimpl: https://sklep.verysim.pl/